fbpx
Політика
“Адміністрація президента шокована”: Вашингтон вже втрачає віру у Трампа – журналіст

Республіканці на Капітолійському пагорбі сумніваються навіть у його стабільності. Відомий журналіст Карл Бернстайн, один з ветеранів The Washington Post, який у 70-х разом з колегою розкрутив “Уотергейт”, який відправив у відставку тодішнього президента Річарда Ніксона, каже, що адміністрація президента Дональда Трампа перебуває у хаосі, хоча пройшло менш ніж два тижні після того, як він вступив на посаду, йдеться у матеріалі Business Insider.

“Це очевидно для всіх, крім його найсерйозніших захисників та адвокатів”, – сказав Бернштейн на CNN.

“Республіканці на Капітолійському пагорбі сумніваються навіть у його стабільності. Це надзвичайна подія”, – додав журналіст.

Президент США Дональд Трамп без коливань звільнив в.о. генпрокурора країни, яка закликала працівників міністерства юстиції не втілювати в життя президентський указ, який тимчасово забороняє в’їзд в країну жителям семи країн з переважно мусульманським населенням.

Як повідомляється у заяві Білого дому, в.о. генпрокурора Саллі Йєтс, що залишилася у відомстві з часів Барака Обами, “зрадила міністерство юстиції, відмовившись приводити у виконання указ, спрямований на захист громадян Сполучених Штатів”.

Бернштейн говорить, що Трамп дійсно “мав право” на звільнення Йєтс, проте “це було не наймудріше рішення, що він прийняв”.

Тим часом, сотні тисяч людей вийшли на вулиці у США і за кордоном, аби протестувати проти указу Трампа про міграцію.

Трамп протягом перших 10 днів свого президентства риторично гуркотів з законодавцями, главами інших держав і з пресою – і все це відбувається з історично низьким рейтингом схвалення (43%).

Читайте також: Financial Times пояснив, як Трамп пов’язаний із загостренням війни на Донбасі

Джерело.