fbpx
Політика
“Адміністрація Президента погрожує, що забере громадянство у Міхеіла Саакашвілі, Гізо Углави і в мене”, – Сакварелідзе

Екс-заступник Генерального прокурора України Давит Сакварелідзе заявляє про те, що з Адміністрації Президента йому, Міхеілу Саакашвілі і Гізо Углаві надходять погрози про позбавлення українського громадянства.

Про це Сакварелідзе написав на своїй сторінці в facebook.

“Петре Олексійовичу, вони самі не хотіли! Але так уже повелося у тій системі “управління”, в якій ви особисто завжди комфортно себе почували, а зараз навіть очолюєте!” – заявив Сакварелідзе, коментуючи слова Порошенка про задекларовані чиновниками мільйони: “Де ти, голубе сизий, взяв ці гроші”.

“Цей Президент також погрожував, що забере надане мені громадянство. Хочу також нагадати, що на той момент (на момент отримання українського громадянства, – ред.) я не був якимось біженцем, не шукав роботу, а був чинним депутатом грузинського парламенту. Знаючи вас, мене відверто здивувало, що ви користуєтеся оголеним і смішним аргументом напівботів, яких наймає Адміністрація цього ж Президента. У кінці хочу додати трохи фактів для роздумів: чому, на вашу думку, мені, заступнику голови НАБУ Гізо Углаві і Міхеілу Саакашвілі з уже згаданої мною структури надсилають погрози, що заберуть громадянство України? Збіг чи фундаментальна різниця цінностей? Незважаючи на те, що я дійсно ціную громадянство цієї прекрасної країни, яке мені надав Президент, я не чиясь іграшка або власність, ніколи не зраджував і не зраджу своїх принципів. Насамперед, я завжди питатиму в уже рідного мені українського суспільства, чи заслуговую я з гордістю носити паспорт громадянина України”, – додав він, коментуючи закид одного з читачів, що саме Порошенко надав Сакварелідзе українське громадянство.

Читайте також: Дональд Трамп про Україну: ключові цитати

Джерело.