fbpx
Політика
Аброськін просить Луценка вжити заходи до Парасюка

Поліція Донеччини звернулася до Генпрокурора Юрія Луценка щодо зняття недоторканості та притягнення до відповідальності народного депутата Володимира Парасюка через його сутички з поліцією на блокпості у Слов’янську.

Таку заяву зробив заступник голови Нацполіці та начальник ГУНП у Донецькій області В’ячеслав Аброськін під час наради у Краматорську.

За його словами, під час конфлікту Володимир Парасюк відзначився неприпустимою поведінкою, оскільки “висловлював образи, принижував і погрожував фізичною розправою співробітникам поліції та їхнім сім’ям”.

“Такі факти є неприпустимими. Ми будемо звертатися до Генерального прокурора України щодо зняття недоторканості та притягнення до відповідальності народного депутата Володимира Парасюка. Ми не дозволимо принижувати поліцейських, а також погрожувати їм та їхнім рідним. На кожен такий випадок буде адекватна та законна реакція поліції”, – зауважив Аброськін.

Також він нагадав, що у разі нападу, погроз співробітникам поліції, які виконують свій службовий обов’язок, відповідно до Закону України “Про Національну поліцію” правоохоронці мають право застосовувати спецзасоби та зброю.

Читайте також:   Ніби я вмер, – Парасюк обурився, що ніхто не цікавиться його версією конфлікту

Джерело.