fbpx

Антикорупційний прокурор заявив, що Онищенка немає в Україні

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що народний депутат України (група “Воля народу”) Олександр Онищенко зараз знаходиться не в Україні. Про це Холодницький сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради сьогодні. 5 липня.

“За останньою інформацією, він не в Україні і не в Відні, як говорили. Я не можу сказати багато, але я скажу – до Відня через Мінськ не літають”, – сказав прокурор.

Зазначимо, сьогодні, 5 липня, Верховна Рада під час пленарного засідання розгляне подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка.

Читайте також:АНТИКОРУПЦІОНЕРИ ПОКАЗАЛИ СХЕМУ РОБОТИ ОЗУ ЗА УЧАСТЮ НАРДЕПА ОНИЩЕНКО

Як відомо, Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 мільярдів гривень. Встановлено причетність до організації даної схеми народного депутата Олександра Онищенка. У рамках справи затримали 12 фігурантів. 11 із них уже заарештували.

Керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене із Генеральним прокурором України подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка як одного з організаторів розкрадання державного газу.

Джерело.

You cannot copy content of this page