fbpx
Політика
11 пунктів нелюбові росіян до українців

За що росіяни не люблять українців? Російський історик, політичний аналітик, публіцист Валерій Соловей привів список, в якому йдеться про відмінності, за які росіяни не люблять українців. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Наводимо його запис повністю.

“Що росіянам не подобається в українцях, або Сума російської пропаганди”

1. Українці ніколи не знають, хто у них переможе на виборах. Ми, росіяни, не можемо жити в такій невизначеності: ми завжди наперед знаємо, хто у нас переможе на виборах і як розподіляться місця.

2. Якщо українці обрали злодія і хабарника, то вони не будуть чекати кінця терміну, а просто повалять його. Для російських корупція, злодійство і свавілля – священний привілей влади і скрепи країни.На них не можна робити замах.

3. Українці хочуть бути в Європі, а не в Азії. Вони не розуміють того, що знають росіяни. А саме: панування закону, свобода і права людини, ефективна економіка і соціальна держава – шкідливі вигадки, що руйнують націю. Для духовного здоров’я немає нічого кращого азійської деспотії.

4. Українці не бачать нічого поганого в тому, щоб працювати за кордоном офіціантами, слюсарями, водопровідниками і збирати полуницю. У них якесь відстале переконання, що всяка праця почесна. Це не для росіян. Ми – суцільно нація кріейторів, бізнесменів і шоуменів.

5. Українці не змогли створити ефективної економіки.  Ми власними зусиллями підняли ціну на нафту до 120 доларів за барель, а отриманими коштами розпорядилися так дбайливо, що за якістю життя випередили навіть Венесуелу.

6. Плодами українського праці скористалися олігархи. Зате в Росії все по-чесному!

7. Підлі укри не захотіли зустріти хлібом і сіллю братські російські танки. Це зрада багатовікової дружби наших народів!

8. Українці проводжають своїх загиблих солдатів, як героїв. Російські ретельно приховують свої могили.

9. Україна наполегливо відмовляється впасти під вагою власних помилок і злочинів. А Захід допомагає їй відтягнути кінець.

10. Українці розмовляють на співучій говірці, яку їм розробив австрійський генштаб і плекають свою наскрізь провінційну культуру. Вони не хочуть користуватися могутнім російським матом і відмовляються від великої російськомовної попси.

11. Всі українці знають слова національного гімну і співають його зі сльозами на очах. Дурні! Адже досить просто розкривати рот, імітуючи спів. І, нарешті, головне, за що ми не любимо українців і що їм не пробачимо. Вони показують, що інший шлях можливий. Тут і зараз», – написав Соловйов.

Читайте також: Злочин і кара: за потоптану святиню “помстилася” міна

Джерело.

facebook