fbpx

10 фактів із життя новоспеченого кандидата у президенти Володимира Зeленського

40-річний актор, шоумен і художній керівник Студії “Квартал 95” Володимир Зeленський готується до участі в українській політиці, пише “Еспресо”.

Ми вирішили нагадати 10 фактів про майбутнього учасника виборчих перегонів:

1. Народився 25 січня 1978 року у Кривому Розі. Чотири роки Володимир жив у Монголії, де працював його батько. Там він пішов у перший клас. Потім родина повернулася до Кривого Рогу.

2. У 16-річному віці Зeленський виграв грант на безкоштовне навчання у Ізраїлі. Однак не поїхав туди вчитися, оскільки проти цього був його батько. Пізніше саме за наполяганням батька Зeленський піде вчитися на юриста, а не на режисера, як він сам того хотів.

3. У студентські роки захоплювався Клубом винахідливих і кмітливих, створив театр мініатюр “Беспризорник”. Грав у криворізькій команді КВК “Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит”. У 1997 році була створена команда “95-ий квартал”. Зeленський став у ній не тільки капітаном і актором, а й автором більшості номерів. У 1999-2003 роках “95-ий квартал” виступав у Вищій Лізі КВК.

4. Наприкінці 2003 року телеканал 1+1 запропонував “95-му кварталу” зробити серію концертів, що складаються з найкращих номерів команди. У 2004 році команда починає готувати свій найвідоміший проект, одночасно підробляючи в різних телепередачах.

5. У 2005 році на телеканалі “Інтер” стартує телешоу “Вечірній квартал”, ідеологом, автором, режисером і провідним актором якого є Володимир Зeленський. Згодом, команда “95-й квартал” перетворюється у “Студію Квартал-95”, власниками якої є Володимир Зeленський, Борис Шефір і Сергій Шефір. Студія випускає декілька проектів (“Вечірній квартал”, “Бійцівський клуб”, “Україно, вставай”), пише сценарії для телепередач (“Пісня року”, “Полундра”), мюзиклів (“За двома зайцями”, “Три мушкетери”, “Дуже новорічне кіно, або ніч у музеї”), фільмів, корпоративів.

Читайте також: Політичний оглядач оцінив шанси Зеленського на президентство

6. У 2010-2012 роках Володимир Зeленський – генеральний продюсер телеканалу “Інтер”.

7. У листопаді 2013 року журнал Fоrbеs порахував прибутки українських знаменитостей. Зeленський із колегами, за даними видання, заробили близько $ 10 млн. Володимир Зeленський разом з родиною мешкають під Києвом. Їхнє помешкання знаходиться у елітному клубному селищі Іванковичі під назвою “Маєток”. Поруч із Зeленським мешкають його колеги-“кварталівці” з родинами – Олена Кравець та Олександр Пікалов.

8. У лютому 2015 року народний депутат України Антон Геращенко повідомив про те, що правooхоронці затримали злoчинну групу, яка готувала зaмах на Володимира Зeленського і його сім’ю. З його слів, бaнда налічувала 7 осіб, один з них, згідно з оперативними даними, має зв’язок з главою представництва Чеченської республіки. Вони мали пoмститися Зeленському за висміювання Рaмзана Кaдирова.

9. Влітку 2016 року Володимир Зeленський виступив на музичному фестивалі “Made in Ukraina” у Юрмалі. Це був пародійний номер на нинішнього президента Петра Порошенка, екс-президента Віктора Януковича та мера Києва Віталія Кличка. Під час виступу Володимир показав Україну “жебрачкою”, а також “актрисою нiмецького фільму для дopослих”, яка “готова прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку”. Цей виступ викликав бурхливу реакцію в Україні.

10. Зі своєю майбутньою дружиною – Оленою Кияшко зустрічався понад 7 років. Олена і Володимир вчилися у паралельних класах. За освітою вона – юрист, хоча була і лишається одним із авторів “Студії Квартал-95”. У 2003 році пара побралася. Подружжя виховує доньку Олександру (2004 р.н.) та сина Кирила (2013 р.н.).

Опубліковано 3 січня 2019 року

You cannot copy content of this page