fbpx

Зозуля прийняв остаточне рішення щодо “Райо Вальєкано”

Український нападник Роман Зозуля не виступатиме за “Райо Вальєкано”. Але команда буде виконувати всі фінансові умови за контрактом із Зозулею протягом шести місяців оренди. Також клуб не наполягає, щоб українець тренувався разом з іншими гравцями команди. Сам форвард розраховує отримати ігрову практику, пише  Gazeta.ua

Агент Зозулі Володимир Кузьменко звернув увагу, що до понеділка має бути вирішено багато питань між “Бетісом” і “Райо Вальєкано”.

“За “Райо Вальєкано” Зозуля не гратиме. У “Бетіс” він завжди може повернутися для тренувань, але не зможе грати. Працюємо, щоб знайти іншу команду, так як вже є дозвіл від ФІФА. На даний момент ніяких варіантів взагалі немає. Є чемпіонати, де трансферні вікна ще відкриті, тому їх і розглядаємо”, – сказав Кузьменко в інтерв’ю Футбол 1.

“До понеділка ми повинні все завершити документально, а поки все на словах. Далі треба залишити людину у спокої, нехай тренується. Ми працюємо з приводу четвертої команди. Зараз Роман не тренується, а знаходиться в Севільї з сім’єю, відпочиває до понеділка”.

Читайте також: Зачепили не мене, а мою країну. Більше я туди — ні ногою: Зозуля прокоментував скандал з ультрас іспанського клубу

В останній день трансферного вікна “Райо Вальєкано” взяв Зозулю в оренду у “Бетіса”. На наступний день клуб відмовився від трансферу через радикально налаштованих фанатів, які звинувачують українця в нацизмі.

На початку березня ФІФА дала дозвіл українцеві перейти в четвертий клуб за сезон.

У поточному сезоні 27-річний форвард виходив на поле лише в шести матчах прииери у складі біло-зелених.

You cannot copy content of this page