fbpx
Спорт
Зачепили не мене, а мою країну. Більше я туди — ні ногою: Зозуля прокоментував скандал з ультрас іспанського клубу

Український нападник Роман Зозуля не буде повертатися в “Райо Вальєкано” після погроз з боку фанатів цього клубу. Зозуля вже прийняв рішення. Про це пише ТСН.

“Дивіться, яка була ситуація. Я приїхав на базу “Райо Вальєкано”, у хлопців було відкрите тренування. Тут в Іспанії на відкритих тренуваннях завжди присутні вболівальники, фанати можуть приходити. Стояла група людей, я вийшов, “доброго дня” сказав і пішов в офіс. Почув мені в спину погані слова, образи. Я спочатку не зрозумів, не знав, що так можуть зустрічати в команді нового футболіста.

У свого представника питаю, мовляв, що вони говорять. Він каже: все, пішли, нічого. Заходжу в офіс, до дверей підбігають два фанати і починають мені жестами показувати, що я тут не буду. Я хотів поговорити з ними, але двері зачинилися, показав їм, щоб вони ввійшли, і ми поговорили.

Представники “Райо” кажуть, все пішли, все добре. Кажу, як все добре, якщо я приїхав дві хвилини тому, мене тут ображають фанати. Неможливо, щоб футболіст новий прийшов, а його ображали. Що сталося? Я не міг зрозуміти, через що. Кажу, можна я вийду? Відповідь – ні, не можна. Я сидів у кабінеті годину, сказали, що приведуть головних фанатів і ти з ними зможеш переговорити.

Потім за мною зайшли і сказали, що через чорний вхід виїжджаєш і їдеш. Вони з тобою розмовляти не хочуть. Як виявилося, на вулиці були у них розбірки, навіть поліція приїхала. Суть в тому, що вони говорили, що я фашист, тому що я допомагаю своїй армії. А вони допомагають Донбасу. І вони сказали, що є достатньо інформації з іншого боку, що він фашист. Тому що він спонсорує армію. А ми проти фашизму.

Я поїхав, і сидів довго, як це сказати, в чебуречній, ховався в Мадриді, щоб ніхто не бачив. Потім приїхав президент “Райо”, довго вибачався”, – розповів Зозуля в в інтерв’ю “ТСН”.

“Що кажуть юристи? Мені дали одразу зрозуміти, що це вирішує ФІФА та УЄФА. “Райо” може дати мені тільки охорону. Розумієте, тут не те, щоб зачепили мене, зачепили нашу країну. Ось це прикро.

Я не боюся ультрас або ще когось. Просто кожен день переживати за свою сім’ю. Я люблю футбол, це моє життя. Але якщо вибирати між футболом і сім’єю. Сім’я – це головне. Як мені говорили вчора: не бери сім’ю, нехай десь там залишається. Кажу, добре, хлопці, я свою сім’ю не візьму, хоча я вважаю, що сім’я повинна бути поруч, щоб було комфортно.

Окей, не візьму, але ви хочете, щоб мені дочка дзвонила ввечері і плакала, мовляв, тато ти вдома, ти повернувся, все добре? І щоб це п’ять місяців тривало? Так про який футбол може бути мова, якщо кожен день я буду ходити з охороною і думати про щось нефутбольне? Або грати гру і думати про щось… те, що там свистять – хай свистять, я така людина, що мені по барабану, що там свистять.

Річ у тім, що, якщо вони говорять, що допомагають Донбасу, і як я зрозумів, вони проросійські… В такій команді з такими вболівальниками, де проросійські… я там ні ногою”, – сказав Зозуля.

Також форвард зазначив, що керівництво “Райо” не хоче його повернення, але не говорить про це: “Як я бачив за їхніми словами, вони бояться і не хочуть, щоб я повернувся. Вони просто цього сказати не можуть. Тому що може бути все проти них”.

“Величезне спасибі, і я не здамся! Я допомагав своїй армії, так і буду. І мене ніхто не зупинить. Ще раз величезне спасибі! Коли ми разом – ми сила”,- зазначив Зозуля

Читайте також: Неймовірна перемога: 14-річна українка сенсаційно виграла Australian Open