fbpx
Спорт
Україна долучиться до заявки Іспанії та Португалії на проведення Чемпіонату світу з футболу 2030 року

Іспанія та Португалія можуть зробити гігантський крок у забезпеченні проведення Чемпіонату світу з футболу 2030 року, якщо, як повідомляє The Times, Україна приєднається до піренейської заявки, прийнявши одну з груп на першому етапі.

Зазначається, що у разі успішного подання заявки Україна прийматиме матчі однієї з груп турніру. Ця ідея була схвалена президентом Володимиром Зеленським та національними урядами Іспанії та Португалії.

Офіційна інформація про партнерство може бути оголошена іспанськими та португальськими футбольними чиновниками у середу у штаб-квартирі УЄФА.

Наголошується також, що для проведення світової першості будуть потрібні гарантії безпеки, проте очікується, що до 2030 року війна на території України остаточно завершиться, а процес відновлення країни вже розпочнеться.

У разі подання заявки Україна, ймовірно, разом з Португалією та Іспанією стануть фаворитами. При цьому серйозною вважається потенційна спільна заявка Саудівської Аравії, Єгипту та Греції, навіть якби це означало проведення ЧС узимку, як цього року в Катарі. Тоді ці країни отримають підтримку одразу трьох конфедерацій – Азії, Африки та Європи. Серед інших претендентів – представники Південної Америки.

Жодну заявку ще офіційно не підтвердили президентом ФІФА Джанні Інфантіно – останнім часом він веде переговори з лідерами зацікавлених країн.

You cannot copy content of this page