fbpx
Політика
ЗМІ: Росія будує поруч з Україною ще одну військову базу

Росія будує поруч з Україною ще одну військову базу, яка продовжує ланцюг військових об’єктів уздовж західного кордону РФ, що стала передовою в очах Кремля в протистоянні з НАТО.

Про це повідомляє Рейтер.

Кореспондент, який відвідав місто Клинці Брянської області на заході Росії (близько 50 км. від кордону з Україною) бачив тимчасовий військовий табір, велику кількість військовослужбовців які тільки прибули і військову техніку.

Двоє солдатів в камуфляжній формі на блокпосту посеред лісу наказали репортерові йти, сказавши, що вони охороняють “спеціальний військовий об’єкт”.

Російське міністерство оборони офіційно не визнало перекидання військ в Клинці, але чиновник місцевої адміністрації сказав, що місто було обрано в якості місця дислокації нової дивізії і поки туди прибули близько 240 військових.

Місцевий чиновник сказав, що війська з мотострілецької дивізії почали прибувати в місто 30 травня. Вони були перекинуті з Єкатеринбурга, який знаходиться приблизно в 2000 кілометрах на схід від Клинців.

Він сказав, що війська були направлені в місто за прийнятим раніше в цьому році рішенням міністра оборони РФ Сергія Шойгу про створення трьох нових дивізій.

Минулого тижня про перекидання військових в Клинці повідомляв також “Іінтерфакс-АВН”.

Джерело.