fbpx

Заради неї прокидаюся щодня: учасник “Голосу країни” зізнався в коханні учасниці “Холостяка” (фото)

Телебачення, схоже, зводить людей і створює щасливі пари: так, Дмитро Костюк, один з героїв “Голосу країни-5”, днями здивував своїх шанувальників .

Як виявилося, хлопець вже кілька місяців зустрічається з Саргіланою, учасницею сьомого сезону шоу “Холостяк”.

На своїй сторінці в Інстаграм 25-річний Дмитро Костюк, представив дебютний кліп на пісню “Море”, а у коментарях написав зізнання 29-річній Саргілані:

“Хотів трохи розповісти вам про кохану людину, заради якої прокидаюся щодня. А саме про те як Саргілана погодилася взяти участь в зйомках кліпу на пісню «Море» в ролі головної героїні. Якщо чесно, ми обидва слабо уявляли, що це буде, як себе вести в кадрі… про багато моментів, про які нам пізніше розповів режисер кліпу Роман Безверхий.

Ми навіть трохи посварилися на тлі всього цього і зйомки взагалі могли не відбутися, але в підсумку ми молодці, перемогли почуття. Коли любиш, компроміс – це швидше питання часу. Пісня «Море» – це уривок з нашого життя, який назавжди залишиться всередині чимось особливим”, – написав Діма Костюк.

Читайте також:БУДЬ ЛАСКА, ОДРУЖІТЬ НАС! АНЕТТІ З “ХОЛОСТЯКА” ПОКАЗАЛА “ЧОЛОВІКА СВОЄЇ МРІЇ” (ФОТО)

…хотел немного рассказать вам о любимом человеке, ради которого просыпаюсь каждый день🙈 А именно о том как @sargylana__ согласилась поучавствовать в съёмках клипа на песню “Море”🌊 в роли главной героини. Если честно, мы оба слабо представляли, что это будет, как себя вести в кадре…о многих моментах, про которые нам позже рассказал режиссёр клипа @roman.bezverhy . Мы даже немного поссорились на фоне всего этого и съёмки вообще могли не состояться, но в итоге мы молодцы )) победили чувства 😌Когда любишь, компромисс – это скорее вопрос времени) Песня “Море” – это отрывок из нашей жизни, который навсегда останется внутри чем то особенным… #димакостюк #море #съемки#тысомной #людиморя

Допис, поширений Дима Костюк (@dima_kostiuk)

…моё Море 🌊 #тысомной

Допис, поширений Дима Костюк (@dima_kostiuk)

Джерело.

You cannot copy content of this page