fbpx
Політика
Захід ризикує втратити Україну, – НАТО

Ситуація з безпекою в Україні залишається напруженою, адже ризик ескалації конфлікту на Донбасі є дуже високим, пише 24 канал.

Про це під час засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО у Києві заявила заступник голови Парламентської асамблеї НАТО, заступник співголови Міжпарламентської ради Україна-НАТО Раса Юнкевічене, передає УНІАН.

“Західний світ ризикує втратити Україну, якщо залишить її наодинці з Росією. Ситуація з безпекою в Україні залишається напруженою і ризик подальшої ескалації напруження є високим”,– наголосила вона.

Юнкевічене підкреслила, що Україна є єдиним партнером, який робив і робить свій внесок в усі операції НАТО і в сили реагування НАТО, і додала, що у двох комітетах парламенту Литви було ухвалено “план щодо України”, в основу якого лягла ідея, що вільна Україна є ключем до безпеки Європи.

Читайте також: Каспаров оцінив наслідки угоди Трампа з Путіним: ЄС і НАТО під загрозою

“В цьому плані ми закликаємо західне співтовариство допомагати Україні політично, фінансово, економічно, в інші способи. Цей план також підтримано Асамблеєю депутатів України, Польщі і Литви минулого тижня”, – зазначила заступник голови Парламентської асамблеї НАТО.