fbpx
Політика
З’явилося відео, на якому Онищенка вчать “зливати” Порошенка (відео)

В інтернеті з’явився відеозапис, на якому невідомі інструктують нардепа-втікача Олександра Онищенка з приводу того, як “правильно” відповідати на запитання під час інтерв’ю. Відеозапис оприлюднило видання Обозреватель.

Невідомі пояснюють Оніщенку, як відповідати так, щоб здаватися “не партнером Порошенка, що втік”, а “жертвою тирана”, яку переслідують. При цьому місце зйомки відео залишається невідомим, але видання припускає, що зйомка відбувалася за межами України.

“Ви кажіть: “Мені вони погрожують”. Якщо наступного разу з вами щось станеться, винні вони”, – порадив Онищенку “ведучій” під час інструктажу. Судячи з реакції нардепа, йому таке припущення припало не до душі. Онищенко також згадує журналістку Світлану Крюкову.

“Крюкова конкретно говорить по законопроектах, скільки грошей, скільки за який законопроект, по скільки за генпрокурора. Ми ж даємо одночасно, ми даємо в телевізор, а вона дає в пресу. У неї всі цифри, у неї інтерв’ю з депутатами”, – відповів Онищенко “ведучому” на пропозицію сказати, що в нього немає цифр щодо хабарів.

Читайте також: ЗМІ: Онищенко заявив, що платив Жванії за місце у Раді

Джерело.

facebook