fbpx
Історія
З усіма твоїми грішми ти даруєш мені Біблію? Юнак вилетів з дому, так і не взявши з собою подарунок

Один юнак готувався до випускного з коледжу. Багато місяців він мріяв про чудову спортивну машину, виставлену в автомобільному салоні.

Його батько був дуже заможним і цілком міг собі дозволити зробити синові такий подарунок. Хлопчина сказав батькові, що це все, чого він хоче.

Наближався день випускного і юнак вже чекав знаку, що батько все ж купив машину. Нарешті, в ранок випускного батько покликав його до себе, сказав, як він гордий мати такого сина і як сильно любить його. Він дав синові красиво упаковану коробку. З цікавістю і невеликим розчаруванням молодий чоловік відкрив коробку і знайшов прекрасну, в шкіряній палітурці Біблію, з його ім’ям, витісненим на ній золотом.

Розсердившись він вигукнув батькові: «З усіма твоїми грішми ти даруєш мені Біблію?». Юнак вилетів з дому, так і не взявши з собою подарунок.

Багато років минуло, чоловік мав власний і доволі успішний бізнес, у нього був красивий будинок і прекрасна сім’я. Він розумів, що його батько вже дуже старенький і що він повинен відвідати його – він не бачив його з того випускного дня. Але перш ніж він зміг поїхати, він отримав телеграму, в якій говорилося, що його батько пішов з життя і що він заповів все своє майно синові. Йому було потрібно негайно поїхати в будинок батька і подбати про речі.

Коли син приїхав, смуток і жаль наповнили його серце. Він почав переглядати важливі документи батька і побачив Біблію, зовсім нову, саме в тому стані, в якому він залишив її багато років тому. Зі сльозами на очах він відкрив Біблію і почав гортати сторінки. Його батько акуратно підкреслив один з віршів – від Матвія, 7:11

«…Тож як ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Отець ваш Небесний подасть добра тим, хто проситиме в Нього!»

Як тільки він прочитав ці слова, ключі від машини випали з Біблії. На них була позначка з назвою автосалону – того самого, в якому продавалася спортивна машина, про яку він мріяв тоді. Також була вказана дата – день випускного і слова: сплачено повністю.

Як багато разів ми втрачаємо милість Господа через те, що вона упакована не так, як ми цього чекаємо?

Фото ілюстративне.