fbpx

Їхала додому до чоловіка і розуміла, що це кінець – ми розлучаємося!

Коли ламається річ яка вірою і правдою послужила багато років, то недалекоглядні люди її викидають і купують нову, а мудрі люди намагаються полагодити. Це правило стосується і людських відносин. Але найчастіше пара, замість того, щоб спробувати знайти причину поломки, починають все більше і більше доламувати свої відносини, доводячи до повної непридатності. І все закінчується погано, якщо не станеться якесь диво.

Мої добрі знайомі, чоловік і дружина, перебували на межі розриву. В якийсь момент між ними пробігла тріщина – було незрозуміло. 20 років разом, виростили дочку-красуню, побудували будинок. Можна жити та радіти, але щось не давало. Я вже думала – що нічого не допоможе – розлучаться. Але через якийсь час зустрічаю знайому – бачу красива, засмагла, посміхається. Каже, що з чоловіком у них все налагодилося. А допомогло диво.

“Це було навесні, – розповідає вона. – Дочка поїхала на травневі свята з компанією, а ми нічого не планували разом – просто дивитися один на одного не могли. Я взагалі хотіла поїхати до подруги на всі вихідні, а чоловік збирався на риболовлю. І тут в останній робочий день перед вихідними, буквально за півгодини перед кінцем дня, мені від чоловіка приходить повідомлення в фейсбуці – “Терміново приїжджай після роботи додому, потрібно поговорити”. Ну, думаю, дочекалася – напевно, розлучення буде вимагати.

Але їду додому, збираюся поставити всі крапки над “і”. Приїхала, ставлю машину в гараж, заходжу в будинок і очам не вірю від картини яка мені відкрилась- по всьому передпокою стоять рядами запалені свічки. Доріжка з свічок веде від порога, по сходах і прямо в нашу спальню, в якій ми вже кілька місяців не спимо удвох.

Я піднімаюся на другий поверх, заходжу і у мене просто сeрцe зaвмирaє. Навколо горять свічки, вся ліжко усипанe пелюстками троянд, а під стелею літають такі дурні гелеві кульки у вигляді сердечок. Я розумію, що це все виглядало, як мрія романтичної малолітки, але у мене аж сльози на очі навернулися від ніжності. Адже я їхала фактично за розлученням – а він влаштував мені такий знак примирення!

Чую кроки за спиною, обертаюся – бачу входить чоловік, очі у нього злегка божевільні. Я навіть слова не дала йому сказати – відразу повисла на шиї. У нас була така ніч, якої, напевно, не було з часів весілля. А на ранок в двері постукав посильний і приніс дві путівки на курорт, літак в той же день – у нас на збори було лише кілька годин.

Так знаєш, що найдивніше – він стверджує, що не мав до цього ніякого відношення. Він, мовляв, також отримав повідомлення від мене, і теж їхав зі мною розлучатися. Увійшов до кімнати на пару хвилин пізніше і побачив те саме, що і я – свічки, квіти, мене. А потім, розумієш, нам було не до розмов. Але мені здається, що він лукавить і не говорить правди, щоб у мене залишилося відчуття дива – закінчила вона свою розповідь “.

Я теж думала, що це все влаштував її чоловік, поки не зустріла його і він не повторив мені всю цю історію слово в слово. З тією невеликою різницею, що він вважав, що вся романтика – справа рук його дружини. Я була в дикому подиві. В історію внесла ясність їх дочка, яку я зустріла якийсь час по тому.

– Якби ви знали, як вони мене дістали своїми сварками, – сказала вона. – А виявляється все-то треба було влаштувати один одному романтичний вечір. Я через них відмовилася від поїздки з хлопцями! Я у всіх кого могла напозичала грошей, в тому числі і у самих батьків, щоб купити їм цю гарячу путівку. Ми з подругою півдня повзали по всьому будинку – наводили там красу. А потім ще потрібно було всі свічки запалити. Це ж чокнутися можна! Коли першою під’їхала мама, ми ледве встигли втекти через вікно моєї власної спальні. Зате я здорово придумала з повідомленнями через фейсбук – відправила їм з їх власних комп’ютерів. Адже вони ніколи паролі на свої ноутбуки не ставлять.

Кажуть, що маленькі діти схожі на ангелів і вони приносять любов. Але, буває, що і цілком доросла дитина здатна виступити в ролі ангела, щоб врятувaти відносини своїх батьків.

Читайте також: Кожна мама повинна це знати! Роздрукуйте і розмістіть цю інформацію на видному місці

You cannot copy content of this page