fbpx
Історія
Єврейське весілля Мерилін Монро: опубліковані рідкісні записи (відео)

У Мережі з’явилися рідкісні архівні відеозаписи легендарної Мерилін Монро за 1956 рік. Опубліковані записи з весілля актриси з відомим письменником Артуром Міллером.

Мерилін Монро і Артур Міллер зіграли весілля 1 липня 1956 року народження, всього через рік після того, як актриса розлучилася зі знаменитим бейсболістом Джо Ді Маджо.

Оскільки Міллер був євреєм, Мерилін Монро прийняла іудаїзм, і вони зіграли весілля за єврейським звичаєм.

Читайте також:ЗНАМЕНИТІ МОДЕЛІ ЖУРНАЛУ PLAYBOY 50-Х РОКІВ (ФОТО)

Їх союз виглядав ідеалістично: достеменно відомо, що Монро завжди мріяла про розумного чоловіка, який зміг би заповнити її прогалини в освіті і стати її наставником.

Але цей шлюб був нещасливим: вони прожили разом чотири з половиною роки і розлучилися 20 січня 1961 року. Згідно фактам, «вона залишилася вдома в своїй затемненій спальні, існуючи на снодійних пігулках і швидко знижуючи вагу». Тоді ж в лютому її помістили в психіатричну клініку в Нью-Йорку, звідки вона вийшла 5 березня 1961 року.

Пізніше стало відомо, що Артур через кілька тижнів після весілля зробив запис у щоденнику, де говорив: «Мені здається, що вона маленька дитина, я її ненавиджу!». Мерилін побачила цей запис і була шокована, після чого вони з Артуром посварилися. Також депресію Мерилін посилювало те, що вона ніяк не могла народити, хоч і прагнула дітей.

«Домашнє» відео Мерилін Монро оприлюднив її друг і фотограф Мілтон Грін – автор багатьох знімків Монро, що стали культовими.

Джерело.

Реклама