fbpx
Історія
Януковича залякував начальник його особистої охорони – Гелетей

Під час втечі екс-президента Віктора Януковича з України на нього не було зовсім жодного замаху, а його самого спеціально залякувала особиста охорона.

Про це екс-міністр оборони, начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей розповів в інтерв’ю газеті “Сегодня“.

Водночас він не виключив, що екс-гаранта-втікача спеціально годував “страшилками” про замахи начальник його особистої охорони Костянтин Кобзар.

“Добре знаючи особливості характеру Януковича, його фобії, він (Кобзар. – Ред.) чимало зробив для нагнітання страху навколо безпеки шефа, з одного боку, а з іншого – для підвищення свого авторитету в очах особи, що охороняється…” – зазначив Гелетей.

Нагадаємо, раніше адвокати Януковича зажадали від Генеральної прокуратури України провести розслідування замахів на екс-президента під час його втечі з України.

Нібито неодноразові спроби вбити колишнього голову держави відбувалися мало не на всьому шляху його втечі з резиденції “Межигір’я” за кордон у період із 21 по 23 лютого 2014 року.

Також на суді у справі Майдану сам Янукович розповідав страшилки, як його кортеж під час втечі “обстрілювали фашистські молодики”.

Читайте також: НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом розмов Пашинського і Корбана (відео)

Джерело.

facebook