fbpx

Якби Ліза Пєскова жила в Росії: соцмережі розсмішив фотоколаж

Фотоколаж за участю дочки прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, Лізи Пєскової, потішив соцмережі. Колаж опублікував 9 березня в своєму мікроблозі у Twitter блогер Андрій Пятов.

Одна частина фотоколлажа є фотографію Лізи Пєскової з її Instagram – дівчина сидить на асфальті, прямо на дорозі, судячи з пальм – в якійсь південній країні, найімовірніше, у Франції, де Ліза постійно живе з матір’ю і братами.

Друга частина зроблена за допомогою фотошопу: замість ідеально гладкого асфальту Ліза тепер сидить на дорозі у вибоїнах, залитих водою, – такі дороги типові для країн колишнього СРСР, зокрема, для російської провінції.

Читайте також: Фальшивка: росЗМІ жорстко “спалилися” на фейку про Україну

“Якби Ліза Пєскова жила в Росії, а не в Європі”, – так прокоментував цей фотоколаж блогер Андрій Пятов.

Його твіт увійшов до топу українського сегменту Twitter, отримавши 300 ретвітів і близько 200 лайків.

Коментатори наголошували, що Ліза має гроші, накрадені її батьком у Росії, але при цьому вважає за краще жити за кордоном.

Треба зауважити, що ще півтора роки тому, коли фото Лізи на дорозі з’явилося в її Instagram, Лізині фоловери досить отруйно відреагували з приводу того, де саме зроблено фото: “Справжня патріотка, це ж Крим, так?” – написав користувач під ніком Ivanushka_com.

“У Севастополі зробили дороги?” – поставив риторичне запитання користувач під ніком Sveatosha.

“Досить брехати, це Владивосток, або ви думаєте, діти нашої влади будуть їхати за кордон, коли можна все це в Росії побудувати?” – поцікавився користувач під ніком Xerrtn.

Джерело.

You cannot copy content of this page