fbpx
Політика
Як Лукашенко бореться з «рускім міром»

Білоруські правоохоронні органи за один тиждень заарештували трьох адептів «русского мира»

Про це повідомляє «Наша Нива».

Першим затримали 45-річного Дмитра Алімкіна, який постійно проживає в місті Брест. Його дружина повідомила, що чоловіка вивезли з власної квартири 6 грудня співробітники ОМОН. Алімкін – випускник Академії управління при президенті, працював спочатку страховим агентом і, до затримання, сторожем в школі. Писав статті на імперські російські сайти.

Чоловікові інкримінують “розпалювання расової, національної або релігійної ворожнечі”. Зараз Алімкін сидить у СІЗО в Мінську.

Другий затриманий, Юрій Павловець є викладачем на кафедрі гуманітарних дисциплін в Білоруському державному університеті інформатики і радіоелектроніки. Є автором численних російських сайтів, зокрема, “Регнум”, “Західна Русь”, “Русправда”. Часто звинувачував владу Білорусі в потуранні націоналізму в країні.

Третім в руки правоохоронців потрапив Сергій Шиптенко, якого затримали 9 грудня. Він єдиний із затриманих підписував опубліковані статті своїм ім’ям. Шиптенко писав, що незалежна Білорусь є “сепаратистським проектом” і заявляв про необхідність якнайшвидшого “возз’єднання” з Росією.

Читайте також:  У Китаї зловили рибу, схожу на Дональда Трампа

Джерело.

facebook