fbpx

Я намагалася поговорити з сином, але він сказав, що я бачу проблему там, де її немає. А вона є! Мені не могло здатися. Я ж бачу наскільки невістка не права, але чути мене не хочуть. Доведеться діяти самій

Знаєте, у мене дуже непрості відносини з невісткою. Я знаю, що це не рідкість у наш час, і складні взаємні між матір’ю чоловіка і його дружиною – звичайна справа. Але наша ситуація нестандартна. Справа в тому, що ми не можемо знайти згоди в питаннях що стосуються їхніх дітей – моїх онуків. Ну, ніяк не можемо прийти до спільного знаменника!

Моя невістка виховує двох діток – хлопчика і дівчинку. Коли вона подарувала нам синочка, буквально світилася від щастя. Материнство стало її основним завданням. Вона цілими днями поралася з дитиною. Дбала про нього і плекала. Тоді я думала, що моя невістка – чудова мати. Адже зараз багато жінок відносяться до материнства халатно. Вони мало приділяють часу розвитку дитини, наймають нянь, віддають в садок на цілий день і так далі.

Я вважаю, що виховання дитини – це головна робота жінки. І моя невістка віддавала всю себе дитині. Я не могла натішитися тоді. Така прекрасна і турботлива мати! Ось пощастило мені з невісткою, думала я! Просто душа раділа, коли я дивилася на неї поруч з онуком.

Через кілька років моя невістка була знову при надії. На цей раз вона мала дівчинку. Це було щастя! Чого ще можна бажати ?! Багато хто мріє мати хлопчика і дівчинку. Але знаєте, в цей раз тепла між невісткою і дитиною було значно менше. Ні, я, звичайно ж, бачила, що вона любить дівчинку. Природно, що вона добре ставилася до неї, і давала їй все, що могла. Просто цього разу це були не настільки трепетні відносини! Якщо у випадку з онуком я помічала, що невістка буквально трясеться над малюком, то зараз було менше такого ось піднесеного почуття. Тоді я думала, що справа швидше за все у втомі. Все-таки чоловік, будинок, двоє маленьких дітей. Я і сама знаю, як це не просто!

Але час минав, дітки вже підросли і я вже можу зробити певні висновки. Знаєте, мені здається, що моя невістка ділить своїх дітей. Тобто, вона відноситься до них не однаково. Я можу сказати це з упевненістю. Справа в тому, що дружина мого сина як і раніше обожнює хлопчика. Вона трясеться над ним, як раніше. А ось з донькою ситуація протилежна. Я помітила, що невістка часто повчає дитину. Висловлює своє нею невдоволення за дрібні провини! Іноді зовсім безпідставно. Те, за що ніколи нічого поганого не почує хлопчик, не залишиться без уваги в ситуації з донькою.

Ось як так можна? Чому вона така несправедлива по відношенню до онуки? Невже вона любить їх не однаково? Чому ділить дітей? Я намагалася поговорити з сином, але він сказав, що я бачу проблему там, де її немає. А вона є! Мені не могло здатися. Як же виправити ситуацію, що склалася так, щоб не зіпсувати відносини?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page