fbpx

Я його відпустила: Тіна Кароль відправила сина за кордон

Відома українська співачка Тіна Кароль вирішила дати своєму 8-річному сину Веніаміну гідну освіту.

Тіна Кароль вирішила відправити свою дитину на навчання до Великобританії.

Про це вона вперше розповіла телеведучій Каті Осадчій для її нового випуску програми Світське життя (1+1).

Осадча запросила співачку на велосипедну прогулянку Юрмалою. Саме в цьому латвійському курортному містечку, в легендарному концертному залі Дзінтарі стартувала стрімка кар’єра Тіни.

Морське узбережжя Юрмали славиться своїм твердим піском, тому Катерина і Тіна вирішили проїхатися  на велосипедах прямо вздовж пляжу Дзінтарі – це найпопулярніша місцева забава.

Зупинившись в місцевому кафе, в щирій розмові Тіна розповіла Катерині про великі зміни в її родині. Вперше співачка поділилася новиною про те, що її 8-річний син Веніамін вчиться в Великобританії.

Тіна зізнається, що саме підштовхнуло її на цей крок і розповіла, як влаштований британський побут Веніаміна.

“Всупереч думці моїх батьків, я його відпустила, і ми щасливі. Він добре вписався, став частиною колективу, де взагалі немає ні українців, ні росіян, ні слов’ян “, – поділилася Тіна.

У новому випуску програми Світське життя з Катериною Осадчою, який вийде в п’ятницю на каналі 1+1, глядачі побачать повне відкритості інтерв’ю Тіни Кароль.

Також стане відомо, як зоряна мама живе між Києвом і Лондоном, і хто доглядає за її сином в Англії, поки вона гастролює по Україні.

Відзначимо, що для нового випуску своєї програми Катя Осадча одяглася в патріотичному стилі, під колір українського прапора – блакитні штани і жовта футболка.

Читайте також: Пітт попросив у Джолі ще один шанс: з’явилися нові подробиці драми

Джерело.

 

You cannot copy content of this page