fbpx
Без рубрики
Пітт попросив у Джолі ще один шанс: з’явилися нові подробиці драми

Стало відомо, що причиною агресивної поведінки знаменитого американського актора Бреда Пітта по відношенню до дітей стали алкоголь і вживання зіркою кіно марихуани.

Про це йдеться в повідомленні видання “Комсомольская правда” з посиланням на американський таблоїд TMZ.

Справа в тому, що під час нещасливої подорожі в літаку, коли актор дозволив собі зайве і підняв руку на одного зі своїх дітей, він міг бути під дією алкоголю або наркотиків. Саме агресивне ставлення до дітей розлютило Анджеліну Джолі і стало причиною розлучення, документи на яке вона подала в суд в понеділок, 19 вересня.

Читайте також: З’явилися ексклюзивні кадри з хрестин онучки Тимошенко

У той же час, за інформацією ЗМІ, джерела, близькі до пари, стверджують, що Пітт дуже засмучений таким рішенням дружини, і він не вважає себе винуватим настільки, як це представили адвокати Джолі і преса.

– Він визнає всю серйозність ситуації, – стверджує джерело, – Однак каже, що не скоював жодних зловживань проти дітей. Йому дуже шкода, що його близькі намагаються представити все, що відбувається в найгіршому світлі.

У той же час актор має намір боротися за своє щастя. За словами друзів пари, він до цих пір любить Анджеліну і їхніх дітей. Пітт також погодився пройти курс лікування від згубних звичок, якими страждає вже давно – це випивка і марихуана.

– Він готовий пройти курс лікування від алкоголізму та наркотичної залежності, – стверджують джерела. – Він як і раніше шалено закоханий в Анджеліну, хоча вона іноді поводиться як божевільна. Він обожнює її і ніколи б не заподіяв їй біль навмисно. Він сказав, що зміниться на краще і, якщо буде потрібно, буде лікуватися. Він знає, що йому потрібно зупинитися і готовий це зробити заради блага дітей.

Читайте також: Скандальний український журналіст Віталій Седюк знову прославився на весь світ (відео)

Джерело.