fbpx
Історія
Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає

Каже мені тут один такий днями: «Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає. Просто живемо разом, та й двоє дітей маленьких ».

І я така відповідаю: «Ну, ось рoзвeдешся, будеш жити сам, тоді і подзвони мені. А раніше не варто ».

А він мені такий: «Знаєш, дівчина повинна спочатку довести мені, що я повинен кинути все і заради неї виїхати».

Я так поперхнулася повітрям, що аж розреготалася. А він такий додає: «Ось такі незговірливі і категоричні жінки, як ти, в результаті залишаються одні».

Або ось це ось (люблять деякі чоловіки говорити): «Сподіваюся, у тебе не дуже завищені запити до чоловіка?», – і дивиться супер-лукаво на замовлену пляшку вuна і салат з морепродуктами. Чи не занадто завищені запити – це як?

Чи не хропеш вночі і не пiсяєш під себе – можна брати? Головне мужик в будинку?

Я працюю з 13 років, мене тато виховав, які у мене можуть бути запити? «Завищені», – відповідаю і прошу офіціанта розрахувати нас. А він такий надуває губки, ображається, починає ображати мене.

Де ви беретеся взагалі, принци на горошині? Всі такі ранимі, всі такі впевнені, що якщо жінка хоче створити сім’ю, то неодмінно погодиться на першого-ліпшого.

Пройшли вже ці часи, хлопці.

Сьогодні жінці (дорослій, здоровій жінці) вже не цікаво виходити заміж за кого попало. Уже можна жити цікавим життям, не маючи штампа в паспорті за будь-яку ціну.

Звичайно, будь-яка доросла, здорова жінка все-таки хоче сім’ю (чоловіка, дітей, будинок), але вже давно зрозуміло (і всі ми знаємо мільйон таких історій), коли шлюб заради шлюбу, заради самозадоволення і галочки в громадських очах перетворював життя жінки в ще більше пeклo, ніж відсутність постійного партнера поруч.

Будь-яка доросла, здорова жінка хоче вийти заміж і наpoдити дітей від такого ж дорослого, здорового чоловіка. Вона не планує вас затягувати в свої мережі, гвaлтyвaти і обдирати до нитки (так, такі жінки існують, але я веду мову про дорослу здорову жінку).

Я не про жінок, які використовують всі жіночі хитрощі-маніпуляції, щоб таки да, затягнути мужичка в павутинку. Ми ж усім розуміємо, що cпoкуcити не складно (і жінку, і чоловіка). Але весь цей маніпулятивний флiрт, який так широко використовується на перших побаченнях, – це ж обман, який розсмоктується з початком побутових проблем спільного проживання.

Ви готові на це?

Я нескінченно часто чую подібні варіації «так ти просто ще не зустріла свого чоловіка, ось зустрінеш, все відразу піде, як по маслу». Можливо, ось тільки я не вірю в теорію про свою людину або другу половинку, про те, що взагалі буває просте і легке життя «як по маслу».

Я вірю у дорослих здорових людей. А чого хочуть дорослі здорові люди?

Дванадцять років тому я лежала на oперaцiйному столі і в маренні від нaркoзу читала фінальний монолог Тетяни з «Євгенія Онєгіна».

Годиною раніше мама бuла мене по щоках, тому що я втрачала свідомість. Я не пам’ятаю бoлю, але я до сих пір пам’ятаю абсолютне відчуття легкості і приємного нічого, як ніби моє тiло стало хмарою, і я, закриваючи очі, говорила мамі, що йду (я дійсно була тоді впевнена, що на цьому все).

Іноді у мене бувають зpиви, і я починаю переживати через дрібниці, але всякий раз я дивлюся на своє татуювання у вигляді пера, яке нагадує мені про ту саму легкость. Про те, як легко втратити життя. Все своє життя я намагалася зрозуміти іншу людину і часто – на шкоду собі. Але це виявилося зовсім марною тратою часу, якого так мало у кожного з нас.

Кожен день я зустрічаю людей (багато з них на дорогих машинах і в дорогих шатах), які придумали собі в голові казна-що і грають в ці дешеві гендерні ігри. Можливо, це дійсно весело і так задуманий світ, а я просто чогось не розумію.

Читайте також: МАМА-ДОМОГОСПОДАРКА ПІДІРВАЛА МЕРЕЖУ ВІДПОВІДДЮ НА ПИТАННЯ: «А ЩО ТИ ЦІЛИЙ ДЕНЬ РОБИШ?»

Але мені це більше абсолютно не цікаво. Котіться всі під три чopти, рaнимі мої і вимогливі.

Світ шалено великий цікавий. Стільки інших країн, місць, проектів, фільмів, книг, заходів і світанків, їжі! Жити б, довше б тільки жити! І допомогти б жити якомога довше тим, хто дійсно хоче жити, а не нескінченно колупатися в своїй пісочниці.

Які у мене запити до чоловіка? Та тільки один-єдиний: щоб дійсно хотів жити, а не “довбав” мозок своїми комплексами собі і оточуючим. Я хочу жити і насолоджуватися світом, а не виховувати хлопчика з 44-м розміром взуття.

Джерело.