fbpx
Дозвілля
Ввечері їй подзвонив Максим. Зв’язок був поганий і його було погано чути. Світлана не наважилася розповісти йому правду. Та й соромно було.

Ну і їдь. Я не буду за тобою плакати – зойкала Світлана Максимові, витираючи сльози. Який вже раз, він стомлено намагався пояснити:

– Та що ж ти, як маленька. Мені таку роботу запропонували, гріх відмовлятися. На мене там такі перспективи чекають, а ти?

Світлана схлипувала.

– У тебе і тут все добре було. А зараз їдеш туди де зв’язок поганий.

Максим погладив її по щоці.

– Але ж це тільки на півроку, мила. Потерпи і все у нас буде добре.

Світлана сиділа з подругами в кафе.

– Ну не знаю, сестричко. І як ти одна півроку будеш? Прости мене, але Максимко твій егоїст. – вимовляла Катя, Світланина двоюрідна сестра. Подружки Олена і Тетяна її підтримали.

– Он сьогодні будеш вдома сидіти, чекати? Ходімо з нами на вечірку, там весело буде.

Світлана засумнівалася.

– Та якось це негоже буде по відношенню до Максима.

Катя піднялася.

– Пішли, дівчатка. Нехай сидить і заздрить!

Світлана подивилася їм услід і вигукнула:

– Зачекайте, я з вами!

Компанія виявилася цікавою. Світла не помітила, як вже весело базікала з новим знайомим Ігорем. Він розповідав їй анекдоти, а вона реготала. Того ж вечора він проводив її додому і попросив про зустріч.

Світлана, під враженнями від чудово проведеного часу, задумалась на секунду і погодилася.

Після побачення, вона не встигла озирнутися, як між нею та Ігорем закрутився роман. І через деякий час з острахом зрозуміла, що у неї виникли проблеми. Тест показав дві смужки. Все це привело її до тями. Як вона могла? Адже в її серці досі був Максим!

Коли вона повідомила Ігорю про своє становище, він зрадів. Навіть з ходу запропонував одружитися. Але вона похмуро відповіла:

– Вибач, але я кохаю іншого!

Ігор розгубився.

– А що ж тоді було між нами?

Світлана відкинула волосся назад.

– Нічого особливого. Просто мені було нудно. – сказала дівчина і пішла.

У той же вечір їй подзвонив Максим. Зв’язок був поганий і його було погано чути. Світлана не наважилася розповісти йому правду. Та й соромно було. Вона довго зрошувала слізьми подушку, згадуючи слова лікаря: «Я не рекомендую, вам, переривання. Це може погано скінчитися для вас. Хоча думайте самі».

І тепер Світла не знала, що робити. Адже Максим часто їй говорив, що хоче трьох дітей і не менше.
Ігор буквально ходив за ногами. Він навіть подружився з її батьками. Постійно сидів у них вдома. Мама Світлани сердилася на доньку.

– Ну чому ж ти носом крутиш? Хороший хлопець. Виходь заміж і не каламуть воду.

Свєта ледь стримувалася.

– Та відчепіться ви від мене. Я Ігоря не люблю. А Максима – дуже!

Мама бурчала.

– Та що ж ти тоді йому голову морочила? Ти ж не думаєш, що Максим коли дізнається, з тобою залишиться? З жінкою і чужою дитиною? Наскільки я його знаю, навряд чи.

У Світлани вже був цілком пристойний термін, коли повернувся Максим. Весь цей час вона з ним спілкувалася, а про свій стан мовчала. Він застав її зненацька, просто з’явився на порозі квартири з букетом квітів.

– Світланко, як же ж я скучив, – почав він і замовк. Світла мимоволі прикрила живіт руками.

– Ось значить як? І хто щасливий чоловік?

Вона схлипнула.

– Немає ніякого чоловіка. Максимку, це було, якесь помутніння. Пробач мене. У мене в серці тільки ти, один єдиний!

Максим посміхнувся.

– Ага так, помутніння. А я ж то думав…– і побіг вниз по сходах.

Світлана вже готова була сказати Ігорю “так”, коли їй подзвонив Максим. Довго просив вибачення і виправдовувався, що був не готовий до такого. Світлана запевнила його, що не сердиться і запропонувала зустрітися. Все пройшло чудово. Максим багато жартував і дав зрозуміти, що не буде проти їхніх стосунків.
Почалися регулярні зустрічі. От тільки Світлані вже було важко ходити. А Максим, як на зло, тягнув її то в парк, то на дискотеку. А їй хотілося одного, спокою. Бажано в кріслі і з книгою в руках. Максим злився і почав віддалятися від неї. І в кінці терміну навіть припинив дзвонити.

Світлану відвезли рано вранці до приймального. Їй було так страшно, що вона подзвонила Максимові. Той холодно відповів, що зайнятий. Вона довго вагалася, але все ж попросила маму, сказати Ігорю про те, що все почалося.

Коли вона втомлена, але щаслива лежала вже в палаті, забігла медсестра.

– Ой, гляньте, що там на вулиці коїться. Я ще такого не бачила. Це напевно для вас – захоплено сказала вона.

У Світлани стрепенулося серце.

– Максим?! – Вона повільно, тримаючись за живіт, підійшла до вікна.

– Спасибі, за донечку! – прочитала вона. І тут натовп дружньо вигукнув:

– Світланко! – і випустив різнокольорові кулі з її ім’ям. А найголосніше кричав Ігор.

У цій історії щасливий кінець. Світлана вийшла за Ігоря. Але так буває не завжди. Рідко знаходиться чоловік, який буде намагатися завоювати жінку. Тим паче, коли вона постійно його відштовхує.

Фото ілюстративне