Дозвілля
Встановлено вплив грошей на стосунки закоханих

Китайські вчені встановили, який вплив роблять гроші на формування романтичних відносин між людьми. Фахівці з’ясували, що багатство дозволяє відчувати себе більш впевнено в спілкуванні з партнерами, зазначає Frontiers in Psychology. Однак ця впевненість у чоловіків і жінок проявляється по-різному.

Чоловіки, усвідомлюючи своє фінансово благополучне становище, починають пред’являти більш високі вимоги до своїх партнерок. Чи не відмовляються вони і від “роману на стороні”.

На відміну від них жінки в подібній ситуації такої тенденції не виявляють. Вони не відмовляються від стабільних відносин заради короткочасних захоплень.

Крім того, і жінки, і чоловіки зізналися, що їм набагато легше виходити на контакт з привабливими представниками протилежної статі, якщо вони відчувають свою матеріальне становище.

Фахівці залучили до експерименту кілька китайських пар, які перебувають у тривалих романтичних стосунках. Кожного з партнерів вчені поставили в однакові умови, давши можливість відчути себе і багатим, і бідним.

Читайте також: МОЛОДА МАТУСЯ ФРЕЙМУТ РОЗПОВІЛА ПРО ХРЕСНИХ БАТЬКІВ СВОГО МАЛЮКА ТА СТОСУНКИ ЗЛАТИ ІЗ БРАТИКОМ

Джерело.

Реклама

Related Post