fbpx
Дозвілля
Ворожіння у ніч на 14 січня: найпопулярніші та нескладні ворожіння на Старий Новий рік

Період святок (з 7 по 19 січня) здавна вважається особливим, люди вірили, що саме в ці дні доля може відкрити свої секрети і таємниці. Про майбутнє дізнавалися з ворожіння та різних народних прикмет. Незаміжні дівчата в ніч на Старий Новий рік ворожили не лише на своє майбутнє, але й на судженого.

Як правильно гадати

1 – налаштуйтеся на серйозний лад.

2 – волосся ваше має бути розпущене, на одязі не повинно бути вузлів, зніміть всі прикраси (браслети, кільця).

3 – чітко формулюйте те питання. Відповідь на який хочете дізнатися при ворожінні.

1. Ворожіння на Старий Новий рік на судженого
Дуже простий і популярний спосіб ворожіння. За його допомогою ви зможете дізнатися ім’я майбутнього чоловіка. Для цього достатньо вийти на вулицю і запитати в першого зустрічного його ім’я. Те ім’я, яке він виголосить, і буде ім’ям майбутнього супутника.

2. Ворожіння на майбутнього чоловіка
Ворожать на обручці, хлібі та гачку. Їх складають у посудину з іншими дрібними предметами, наприклад, камінчиками. Після цього кожна з дівчат, не дивлячись, дістає першу річ. Хліб – до багатого чоловіка, обручка обіцяє красеня, гачок – бідняка.

3. Ворожіння на судженого за допомогою обручки
У ніч з 13 на 14 січня ворожать на майбутнього чоловіка. Компанія дівчат таким чином може дізнатися, хто вийде заміж. Ті, хто гадає, по черзі катають обручку по підлозі. Якщо вона покотиться до дверей, дівчина скоро вийде заміж.

4. Ворожіння у ніч на 14 січня на бажання
Перед сном 13 січня напишіть на окремих папірцях 10 бажань, листочки покладіть під подушку. Прокинувшись, витягніть один з них – це бажання здійсниться у 2020 році.

5. Ворожіння за чоботом
Це просте традиційне гадання, при якому дівчата кидали на дорогу чобіт. Носок взуття, яке впало на землю, показував, в яку сторону дівчина, яка ворожить, вийде заміж. Якщо чобіт повертався носком до будинку – не бачити дівчині вінця цього року.

6. Ворожіння на Старий Новий рік за чашками
Скільки людей будуть ворожити, стільки потрібно чашок, в які кладуть обручку, хліб, монету, цукор, сіль, цибулю, а в одну наливають воду. Із заплющеними очима кожна з дівчат, яка ворожить, обирає собі чашку. Що виявилося в посудині, таким і буде майбутнє: обручка – до весілля, хліб – до достатку, монета обіцяє багатство, цукор – веселощі, сіль – невдачу, цибуля – сльози, чаша з водою – все буде як і раніше, без змін.

7. Ворожіння на заміжжя зі свічками
Вам потрібні миска з водою, половинки від шкаралупи волоського горіха (скільки дівчат, які ворожать, стільки й половинок), стільки ж маленьких свічок. Свічки потрібно вставити в шкарлупки, запалити їх і пустити плавати в миску. У кого найшвидше згорить свічка, та дівчина і вийде заміж першою. Відповідно, дівчина, у якої свічка згорить останньої, і заміж вийде останньою. Якщо у когось шкарлупка потонула, тій дівчині заміжній не бувати.

8. Ворожіння на зернах
Візьміть банку з будь-якою крупою та поставте запитання, яке вас цікавить. Потім дістаньте лівою рукою жменю зерен і перерахуйте їх. Парна кількість – позитивна відповідь на питання, а непарна – негативна.

9.Ворожіння на крупах
По колу потрібно розставити блюдця з різною крупою: гречкою, пшоном, рисом, манкою, вівсянкою, перловкою, а в окреме блюдце налити воду. Дівчата по черзі розкручують в центрі кола сире яйце і дивляться, в який бік воно покотиться.

Якщо до гречки – наречений буде багатим, до пшона – буде блондином, до рису – буде одружений, до манки – наречений буде з півночі, до перловки – наречений буде військовим. Вода означає, що дівчину чекають подорожі. Якщо яйце крутиться на місці, значить, дівчина в цьому році заміж не вийде.

10.Вареничне ворожіння
Господиня, готуючи вареники з картоплею, в деякі з них кладе разом зі звичайною начинкою “сюрпризи”: монети, кільця, горіхи. Саме ворожіння відбувається безпосередньо під час поїдання страви. Кому що випаде – того і чекає.

Монетка або якісь зерна – до багатства, нитка – до дороги, сіль – до сліз, цукор – на гарне і забезпечене життя, кільце – до заміжжя, горіх – наявність двох кавалерів, перець – новий залицяльник, кісточка вишні – до поповнення в сім’ї.

You cannot copy content of this page