fbpx
Політика
“Він психопат”: NY Times дізналася подробиці розмови Трампа з Лавровим

Президент США Дональд Трамп під час переговорів в Овальному кабінеті повідомив міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову і послу РФ Сергію Кисляку, що звільнив главу ФБР Джеймса Комі, який розслідував втручання РФ у президентські вибори в Штатах. Про це повідомляє The New York Times.

“Я щойно звільнив главу ФБР, він божевільний, справжній психопат… Я зіткнувся з великим тиском через Росію. Тому і зняли”, – зазначив Трамп.

“Я не під слідством”, – наголосив президент США.

Зазначається, що документ Білого дому з коментарями Трампа, був заснований на нотатках із Овального кабінету і поширений, як офіційний звіт після зустрічі. Інформацію про тему розмови підтвердили чиновники.

Водночас прес-секретар Білого дому Шон Спайсер заявив, що Трамп звільнив Комі через прагнення останнього політизувати розслідування про втручання Росії у вибори президента США.

“Комі політизував розслідування і виставляв його на показ. Він створював непотрібний тиск, що заважав нам взаємодіяти і домовлятися з Росією”, – сказав він.

За його словами, Трамп завжди заявляв про важливість переговорів із РФ щодо України, Сирії та боротьби з IГIЛ.

“Відставка Комі не означає припинення розслідування. Хочу зазначити, що витоки приватних і засекречених переговорів підривають нашу національну безпеку”, – наголосив Спайсер.

Читайте також: Відомий боксер зaгинув в автoкaтacтрoфі

Джерело.