fbpx
Технології
В Україні вперше протестували технологію 4G

Компанія “Інтеллтелеком” (ТМ Giraffe) спільно з компаніями Ericsson і Huawei 29 липня провели перше в Україні тестування технології зв’язку четвертого покоління – LTE TDD в діапазоні 2300 МГц.

Як повідомляється в прес-релізі “Інтеллтелеком”, протестовано максимальну швидкість радіо-інтерфейсу, голосових і відеодзвінків, а також перегляду відео високої якості з мережі Інтернет в режимі реального часу на кількох терміналах одночасно.

“У результаті тесту вдалося досягти пікових швидкостей завантаження 220 Мбіт/с. Варто зазначити, що максимальна теоретично можлива швидкість за умови поєднання основних 20 МГц+20 МГц в діапазоні 2300 МГц може становити 224 Мбіт/с”, – повідомляється в прес-релізі.

Під час тестування також були здійснені голосові дзвінки – зі смартфона LTE на інший смартфон LTE, на мобільний телефон GSM мережі одного з українських операторів і на фіксований міський телефон.

Читайте також: Американські вчені довели можливість створення електромагнітних плащів – невидимок

У компанії наголосили, що на стандарті LTE TDD наразі працюють 77 комерційних мереж у 43 країнах світу.

Як повідомлялося, у лютому 2016 року “Інтеллтелеком” разом з шістьма іншими українськими телеком-операторами, НКРЗІ та Українським державним центром радіочастот та Науково-дослідним інститутом при Міністерстві оборони підписала договір з британською Analysis Mason про проведення дослідницької роботи з вивчення радіочастотного спектра для впровадження стандарту зв’язку LTE (4G).

Згідно з даними держреєстру, нещодавно власником ТОВ “Інтелектуальні комунікації” став засновник і екс-президент провідного українського оператора мобільного зв’язку “Київстар” Ігор Литовченко через кіпрську компанію “Магнілда Холдінгс Лімітед”.

Спочатку інвестиції в “Интеллтелеком”, який просував на ринку технологію Wimax, був створений в ОАЕ телекомунікаційний VTEL Holdings, що фокувався на ринках, які розвиваються. Управління українською компанією здійснювалося через VTEL Holdings GmbH, а потім LMS 2. Beteiligungs GmbH (обидві – Мюнхен).

“Інтеллтелеком” зі статутним капіталом 123,14 млн грн у 2014 році збільшив чистий збиток у 6,3 рази – до 205,32 млн грн, тоді як його чистий дохід скоротився на 13,4% – до 15,28 млн грн. Перше півріччя 2015 року компанія завершила з чистим збитком 121,49 млн грн за чистого доходу 6,27 млн грн.

Джерело.