fbpx
Технології
Який смартфон вибрати дитині не переплачуючи гроші

Дитина просить сучасний мобільний телефон, але не хочеться йому відмовляти?

У цей момент потрібно мислити раціонально, підбираючи смартфон, який буде бюджетним та водночас із цим функціональним. Насамперед потрібно визначитися, з якою метою купується мобільний телефон. Є три варіанти:

Зв’язок.

Ігри.

Корисні програми.

Якщо він потрібний лише для зв’язку, є сенс купувати найпростіші пристрої, в ідеалі кнопкові. Для ігор та корисних програм доведеться підбирати телефон з хорошими характеристиками та АКБ.

Матеріал екрану та його розмір

При виборі потрібно відштовхуватися від віку дитини. У сучасних пристроїв діагональ часто становить понад 5 дюймів. А як користуватиметься таким пристроєм дитина, якій немає 10 років?

Велика діагональ у віці може лише нашкодити. Підбирати смартфон із великою діагоналлю є сенс для старшокласників.

Головний критерій – це міцність екрана. Є просте правило: чим міцніший екран, тим краще. Якщо розглядати бюджетні моделі, то там використовуються стекла низької якості, які можуть легко пошкодитися.

У цьому випадку варто замислюватися про встановлення додаткової захисної плівки та використання якісного чохла. У дорожчих моделях вже застосовується загартоване скло, але ігнорувати чохол у жодному разі не варто.

Який корпус?

У найпростіших моделях часто використовуються пластикові корпуси. Вони не відрізняються підвищеною міцністю. Але тут важливо поставити просте запитання: що потрібно робити з телефоном, щоб лопнув корпус? Найпопулярнішими вважаються алюмінієві корпуси, вони зносостійкі та витримують механічну дію.

Яку операційну систему вибрати

Є два варіанта:

Андроїд;

iOS.

Більшість смартфонів продаються на «Андроїд». Можна згадати кілька переваг:

1. Постійні поновлення.

2. Гнучкі налаштування.

3. Можливість встановлення безкоштовних програм.

З мінусів можна назвати те, що телефони на цій операційній системі можуть постійно зависати або виникатимуть труднощі із внутрішньою пам’яттю. ОС iOS має такі переваги:

висока продуктивність;

просте керування;

захист від вірусів;

відсутність гальмування та різних глюків.

Мінуси iOS полягають у вищій вартості. Також не варто забувати про те, що iOS не дозволяє встановлювати «сірі» програми. Їх можна завантажувати та встановлювати лише з офіційного магазину.

Камера

У сучасних реаліях питання з вибором камер не стоїть настільки гостро. Навіть бюджетні моделі мають хороші камери, які дозволяють робити якісні знімки. Важливо зрозуміти простий факт: дивитися на характеристики сенсу немає.

Виробник може вказувати модель на 13 Мп, а за фактом якість камери буде огидною. Вибираючи камеру, краще практично дивитися на те, яка якість знімків виходить. У камері ключове значення має якість модуля, все інше – другорядне.

Обсяг пам’яті

Заощаджувати на об’ємі пам’яті точно не варто. Фахівці рекомендують вибирати пристрої від 32 Гб. Цього обсягу має вистачити для базових додатків та функцій. Якщо деякі моделі можна вставити додаткову картку пам’яті.

You cannot copy content of this page