fbpx
Технології
WhatsApp перестане працювати на деяких смартфонах із жовтня

WhatsApp перестане працювати на деяких смартфонах із жовтня

Користувачів WhatsApp попередили про припинення роботи месенджера на низці пристроїв. Відповідна заява з’явилася на офіційному сайті програми.

“Починаючи з 24 жовтня 2023 року підтримуватиметься лише ОС Android версії 5.0 і вище”, – йдеться у прес-релізі компанії.

На сьогоднішній день розробники рекомендують до використання наступні пристрої Android:

операційною системою 4.1 та новішою;

iPhone з операційною системою iOS 12 та новішою;

телефони з KaiOS 2.5.0 та новіші, включаючи JioPhone та JioPhone 2.

“Пристрої та програмне забезпечення часто змінюються, тому ми регулярно аналізуємо ринок операційних систем та обираємо, підтримку яких із них нам слід забезпечити.

Щоб вибрати, які час припинити підтримувати, щороку ми, як і інші технологічні компанії, визначаємо, які пристрої та програмне забезпечення з найменшою кількістю користувачів можна визнати застарілими. Ці пристрої, крім іншого, можуть не мати останніх оновлень безпеки чи функцій, необхідних для роботи WhatsApp”, – пояснили розробники.

Нагадаємо, що користувачі WhatsApp скоро зможуть безпосередньо спілкуватися з користувачами інших месенджерів.

Користувачі WhatsApp зможуть спілкуватися безпосередньо з користувачами інших месенджерів.

У бета-версії WhatsApp з’явився відповідний розділ, який називається “Приховані месенджери”.

“Нововведення дозволить людям зв’язуватися з користувачами WhatsApp з іншої програми. Це буде працювати, навіть якщо відправник не зареєстрований у WhatsApp.

Наприклад, якщо у вас є тільки Signal і Telegram, ви зможете використовувати ці месенджери, щоб зв’язатися з людиною, яка має лише WhatsApp”, – пояснюють фахівці.

Технічні аспекти поки не зрозумілі: очікується, що листування захищатимуться наскрізним шифруванням.

Функція розробляється для дотримання закону про цифрові ринки (DMA) у Євросоюзі, який вимагає, щоб користувачі інших месенджерів могли надсилати повідомлення до WhatsApp без реєстрації у WhatsApp. Це пов’язано з тим, що WhatsApp є месенджером із найбільшою аудиторією у світі.

Поки неясно, коли крос-платформне спілкування стане доступним широкій аудиторії, проте WhatsApp має ще півроку, перш ніж месенджер повинен буде відповідати новим вимогам ЄС.

Раніше у WhatsApp з’явилася можливість використовувати кілька облікових записів.

Популярний месенджер додав нову функцію – мультиаккаунт. Завдяки їй WhatsApp дозволить користувачам додавати ще один обліковий запис на один і той самий пристрій без використання сторонніх програм.

Функцію перемикання між обліковими записами, що дозволяє зареєструвати та використовувати додатковий обліковий запис на одному пристрої, користувачі чекали давно. Раніше вони були змушені завантажувати сторонні програми під інші облікові записи.

Зараз користувачі можуть додати лише один додатковий обліковий запис. Проте не виключено, що в майбутньому кількість облікових записів буде збільшена.

You cannot copy content of this page