fbpx
Дозвілля
в Україні лікуються у “спартанських” умовах, журналіст розповів про страшні речі

В Україні роками не вщухає епідемія. Останнім часом через недостатнє фінансування профільні протитуберкульозні лікувальні відділення в Україні закривають — зокрема, в Одеській області.

За офіційними даними, на туберкульоз хворіє понад 30 тисяч наших громадян. За кількістю уражених сухотами Україна входить у п’ятірку найменш благополучних країн світу.

Але в Україні стрімко закривають заклади, де ті, хто має туберкульоз, могли б лікуватися. Зокрема, в Одеській області.

Торік почалися проблеми у туберкульозній лікарні №1 у селищі Чорноморка, що під Одесою.

У січні цього року схожа ситуація склалася і на півночі області — у Котовську. Хворі на туберкульоз кажуть, що їм наказали обирати — або виписка, або переїзд за 300 кілометрів у диспансер у Білгороді-Дністровському.

Білгород-Дністровський — найдавніше на території України. Свого часу тут – між Чорним морем та Дністровським лиманом — від сухот лікувалася сама Леся Українка. Наразі у місцевий тубдиспансер звозять пацієнтів з усієї області.

Дивіться також: На Закарпатті футбольні ворота вбили дитину (відео)

У січні цього року в одеських ЗМІ з’явилася інформація, що підтверджувала нарікання тих, хто лікується у закладі. Йшлося про “спартанські” умови перебування у білгород-дністровському тубдиспансері.

Холодні приміщення, погане харчування, туалет та душ за розкладом — медичні працівники та обласні чиновники все спростовують.

Та на умовах анонімності один із пацієнтів медичного закладу розповів журналістам “Слідства.Інфо” про страшні речі. Які саме — дивіться у сюжеті.

Джерело.

Реклама