fbpx
Політика
В Росії завели кримінальну справу на Парасюка

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу щодо народного депутата Верховної Ради Володимира Парасюка (позафракційний) за “схиляння до скoєння нaпаду на російське диппредставництво”. Про це йдеться у повідомленні російського відомства у вівторок, передає “Українська Правда”.

Вказується, що Парасюк є фігурантом справи за фактом нaпаду в 2016 році на Генеральне консульство Російської Федерації в Львові та нaруги над прапором Росії.

“В ході розслідування кримiнальної справи крім причетності до вищевказаних злoчинів, наслідком отримані достатні докази, що свідчать про те, що Парасюк 9 березня 2016 року також ще схиляв присутніх біля Генерального консульства людей до скoєння нaпаду на російське диппредставництво”, – сказано у повідомленні.

Читайте також: Зганьбився на всю Україну: у мережі назвали ім’я багатія-чиновника, який вкрав у магазині вагу

У зв’язку з цим щодо Парасюка порушено кримiнальну справу за ознаками злoчину, передбаченого ч. 1 ст. 205.1 КК РФ (залучення осіб до скoєння нaпаду на установи, які користуються міжнародним захистом).

Як відомо, українці правоохоронці у березні 2016 року також розслідували інцидент із прапором Російської Федерації під час акції на підтримку полоненої тоді української льотчиці Надії Савченко біля російського генконсульства у Львові.