fbpx

Українська спортсменка Наталя Прищепа викликала овації благородним вчинком на ЧЄ з легкої атлетики(відео)

Українська спортсменка Наталя Прищепа на чемпіонаті Європи-2018 із легкої атлетики в Берліні показала себе як благородна людина, пише Gazeta.ua

Під час забігу в боротьбі з суперницею з Франції впала 22-річна бельгійка Рене Ейкенс. Фінішувавши, Наталя повернулася й допомогла суперниці перетнути фінішну лінію.

Прищепа, яка є чинною чемпіонкою Європи в бігу на 800 м, без проблем фінішувала першою, 2:04.07, і пройшла в півфінал. Бельгійська атлетка до падіння була четвертою й намагалася зачепитися за трійку, що дозволило б їй кваліфікуватися в наступний етап змагань.

Дівчина розплакалася, але Прищепа під оплески стадіону заспокоїла Рене.