fbpx

Коxанка чоловіка Ані Лорак стала фіналісткою “Міс Україна Всесвіт”: фото

Яна Беляєва, яку називають можливою коxанкою чоловіка Ані Лорак, готується до фіналу конкурсу краси “Міс Україна Всесвіт-2018”, пише 24 канал.

Як відомо, нещодавно Мурата Налчаджіолу помітили у Києві в караоке-клубі у компанії Яни Беляєвої. Після цього розгорівся скандал про зpaду чоловіка Ані Лорак.

Беляєва стала фіналісткою конкурсу, але коментувати її особисте життя оргкомітет конкурсу категорично відмовився.

У короткому представлені Яна розповіла, що вважає себе життєрадісною, довірливою та настирливою. Беляєва також зазначила, що активно допомагає притулкам для тварин.

Читайте також: “Побачення з таємничим брюнетом”: стало відомо з ким закрутила роман Хайден Панеттьєрі після розставання з Кличком

Фіналістка Яна Беляєва, 26 років, м Київ, 170 см. ⠀ 1. Яка книга мала найбільший вплив на формування Вашої особистості? ⠀ Найбільший вплив на формування моєї особистості мала книга Фредеріка Бегбедера “Любов живе три роки”. ⠀ 2. Якими волотерськими проектами Ви займалися? Які саме проекти хотіли би втілити в життя?
З самого дитинства я люблю тварин, особливо собак. Зараз я активно допомагаю притулкам для тварин. ⠀ 3. Охарактеризуйте себе у трьох словах. ⠀ Життєрадісна, довірлива, настирлива. ⠀ 4. Якщо не краса врятує світ, тоді що? ⠀ У такому випадку його врятує жіноча мудрість і здоровий глузд. ⠀ 5. Розкажіть про любов у Вашому житті. ⠀ Любов – найголовніше, що є в нашому житті. Але найважливіше – любов до своїх рідних і близьких. ⠀6. Якщо вас оголосять переможницею конкурсу, якою буде ваша перша думка? ⠀Я би подумала: «Так, мені це вдалось!» ⠀#MissUkraineUniverse2018 🌍

Публикация от Мисс Украина Вселенная (@missukraine_universe)

💦💦💦

Публикация от Яна Беляева😈 (@belyaeva_inc)

За її словами, кохання – це найголовніше, що є в нашому житті. “Але найважливіше – любов до своїх рідних і близьких”, – додала Беляєва.

You cannot copy content of this page