fbpx
Політика
Україна не буде торгувати Кримом – Порошенко

Питання приналежності Криму не є предметом торгу для української влади Української держави, і варіант обміну півострова на врегулювання ситуації на Донбасі також неприйнятний. Про це сказав президент Петро Порошенко на 13-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

“Ми ніколи не приймемо і не будемо торгувати Кримом за гарне рішення на Донбасі. Крим – це українська територія”, – сказав він.

За його словами, такий небезпечний прецедент як легалізація анексії Криму Росією, “не повинен мати місце в принципі”.

Порошенко також заявив, що політика керівництва Російської Федерації в анексованому Криму перетворює півострів в концентраційний табір.

“Ми не повинні забувати про Крим. Цей тимчасово окупований Росією український півострів Росія перетворює в концентраційний табір, потужну зону військової присутності, змінюючи на власну користь баланс сил у Чорному морі. Для тих, хто вірить в людські цінності і права людини Крим може перетворитися на справжній концентраційний табір, де вводяться радянські стандарти покарань і каральна медицина “, – сказав Порошенко.

Як приклад глава держави навів випадок із заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим, який утримувався в стаціонарі психіатричної лікарні в Сімферополі впродовж 3 тижнів.

“Нам кажуть, що кримське питання закрите з точки зору міжнародного права, але насправді воно ніколи і не відкривалося. Крим – це Україна по праву!”, – Підкреслив президент.

Читайте також: В КРИМУ ЖОРСТОКО ПОБИЛИ УКРАЇНЦЯ ЧЕРЕЗ УКРАЇНСЬКУ СИМВОЛІКУ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама