fbpx

У Великій Британії 12-річна дівчинка побила результати iq-тесту Ейнштейна і Гокінга

У Великій Британії 12-річна дівчинка індійського походження Раджгаурі Павар з графства Чешир побила результати IQ-тесту Гокінга і Ейнштейна.

Вона набрала 162 бали на тестуванні, що визначає коефіцієнт інтелекту, повідомляє The Independent.

Позначка для “геніїв” встановлена на 140 пунктах. При цьому IQ відомих фізиків Альберта Ейнштейна і Стівена Гокінга оцінюється в 160 балів.

Крім того, індійська дівчинка успішно обійшла за підсумковими результатами фактично всіх своїх однолітків. Згідно з Mensa, найбільшим та найстарішим в світі високоінтелектуальному суспільству IQ, дівчинка увійшла до 20 тисяч людей у всьому світі, здатних досягти настільки значного результату. Завдяки такому високому рівню інтелекту Павар також стала членом Британського суспільство Менса.

Зазначимо, що Mensa – один з найбільш ексклюзивних клубів в світі. Єдиний спосіб приєднатися до нього, це здати тест на IQ краще, ніж 98% громадян в усьому світі. Його місія полягає в тому, щоб ідентифікувати й розвивати людський інтелект на благо людства”, а заснований клуб 1946 року в Оксфорді Ланселотом Ліонелем Вордом і Роландом Беррилом.

Читайте також: Про молитву і лисичку …

Джерело.

You cannot copy content of this page