fbpx
Політика
У Росії пропонують завдати удару по Україні у відповідь на дії США в Сирії (відео)

США завдали удару не по Сирії, а по репутації Росії, тому їй слід “відповісти вістрям на вістря”. Таку заяву зробив російський письменник Олександр Проханов у ефірі одного з пропагандистських каналів. За його словами, США завдали удару не по Сирії, а по Росії, пише канал 24.

“Використано новий тип озброєння – це не крилаті ракети, це не надточна зброя. Але я б назвав цю зброю репутаційною. Завдається удар по репутації Росії”, – наголосив він.

Письменник підкреслює, що США хочуть побачити, як Росія буде себе вести за цих умов.

“Якщо Росія здригнеться, якщо вона відступить, якщо вона почне приймати компромісні умови, це зруйнує надскладну геотехнологічну архітектуру, яку Росія споруджувала у всіх регіонах світу упродовж останніх років”, – зауважив пропагандист.

Читайте також:  Асад з Путіним попалися! У соцмережі ажіотаж через викривальне фото з Сирії

Відтак, Проханов вважає, що адекватно було б “відповісти вістрям на вістря”.

“Тобто дійсно розмістити додаткове число (зенітних ракетних систем) С-400 в Сирії. Можливо радикально пролунає, але слід розмістити певну частину зенітно-ракетних комплексів С-300 у Північній Кореї, тому що наступний удар буде завдано по ракетно-ядерних силам КНДР. Також наступне, що ми можемо зробити – завдати удару крилатими ракетами по установках залпового вогню та артилерійським підрозділам на Донбасі”,– зауважив митець.

На його переконання, такі дії будуть симетричною відповіддю, цілком погодженою з юридичними процедурами, які порушили Сполучені Штати.

“І там, і тут удар завдається в інтересах країн, без особливого узгодження з ООН”, – резюмував він.