fbpx
Політика
У Росії озвучили вартість газу для України в другому кварталі

Вартість російського газу за контрактом для України в другому кварталі становить $177 за тис. куб. м без знижки, що комфортніше цін європейського споту.

Про це заявив глава Міністерства енергетики Росії Олександр Новак, передає “Інтерфакс”.

“У нас завжди була позиція, що ніяких змін до контракту не може бути до кінця 2019 року. Що стосується поставок газу в Україну, ціни, які діють на сьогоднішній день, набагато комфортніші за ціни, які є на споті на європейських газових хабах. Другий квартал (розрахункова контрактна ціна без знижки) – $177 за тис. куб. метрів “, – сказав Новак.

За його словами, все буде залежати від того, яка буде складатися ціна за формулою.

“Я вважаю, що ціна у другому кварталі абсолютно комфортна. Без знижок. Вона відповідає абсолютно ринковій ситуації, ринковим тенденціям”, – зазначив міністр.За його словами, все буде залежати від того, яка буде складатися ціна за формулою.

“З нашої точки зору, контракт, що діє до кінця 2019 року, цілком визначає всі умови взаємодії між двома компаніями, і, відповідно, ціна виходить за формулою контракту абсолютно ринкова… Якщо будуть гроші в української сторони – будь ласка – вони можуть купувати газ відповідно до чинного контракту”, – сказав він.

Джерело.