fbpx
Політика
У Росії оцінили шкоду від можливого введення Києвом візового режиму

Пушков вважає, що введення Україною візового режиму з РФ зашкодить “мільйонам працюючих в Росії українців”

Екс-глава міжнародного комітету Держдуми, сенатор Олексій Пушков, коментуючи можливе введення Києвом візового режиму з Росією, заявив, що подібна ініціатива лише зашкодить “мільйонам працюючих у нас українців”.

“Царство абсурду: якщо в Києві розраховують нашкодити Росії введенням візового режиму, то зашкодять лише мільйонам працюючих у нас українців”, – написав Пушков в своєму мікроблозі в Twitter.

Як повідомлялося раніше, 3 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій на Погоджувальній раді запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій відносно РФ. Він нагадав, що на початку 2016 року внесли в парламент проект постанови про звернення до Кабінету міністрів щодо припинення дії угоди між урядами України та РФ про безвізові поїздки громадян. Пізніше в той же день Парубій спрогнозував, що парламент розгляне питання про введення візового режиму з РФ вже на цій сесії.

Читайте також: АР’ЄВ: ВВЕДЕННЯ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ З РОСІЄЮ ПРОСТО НЕОБХІДНО

Фракції “Народний фронт”, ” Батьківщина “, “Самопоміч” заявляли, що мають намір підтримати ініціативу про введення візового режиму з Росією.

Джерело.