fbpx
Технології
У продажу з’явився шарф, який захищає від папараці (фото)

Дизайнер з Голландії створив шарфи, які завдяки світловідбивним матеріалам роблять обличчя власника нерозрізненим на виконаних зі спалахом фотографіях.

В аксесуарах від Саїфа Сіддікі були помічені актриса Кемерон Діас, співак Нік Джонас і світська левиця Періс Хітон, повідомляє Lenta.ru.

Шарфи, що випускаються під брендом ISHU, надійшли в продаж онлайн за ціною від 350 до 710 доларів. На сторінку марки в Instagram підписалися близько 2700 осіб.

Крім того, новатор пропонує тим, хто шукає приватності, кейси для смартфонів iPhone 6/6 + і Samsung EDGE / S, які також мають володіють затемнює фотографії властивостями.

У найближчих планах Сіддікі — створення світловідбиваючого одягу.Папараці поки не стурбовані появою новинок. «День, коли зірки почнуть ховатися від публіки і носити дурні відображаючі шарфи, стане початком кінця їхньої кар’єр, а не моєї», — заявив сіднейський репортер Джеймі Фосетт.

Читайте також:Науковці досягли успіху в розробках, скерованих для керування смартфоном очима

Ідея сучасної «мантії-невидимки», за словами Саїфа, вперше прийшла йому в голову в 2009 році в рідному Амстердамі. Друзі хлопця намагалися його сфотографувати, але кадр виявився затемненим через велосипедний відбивач. «Я подумав, як було б круто придумати одяг і аксесуари з аналогічними властивостями», — розповів дизайнер.

Сіддікі висловив упевненість, що його технологія може також виявитися корисною музеям, арт-галереям, закритим клубам — будь-яким установам, в яких заборонена зйомка.

шарф захист

Джерело.

Реклама