fbpx

Науковці досягли успіху в розробках, скерованих для керування смартфоном очима

Команда вчених із інституту технологій штату Массачусетс, університету Джорджії та німецьких науковців просунулася в роботі над програмним забезпеченням, що дозволяє керувати смартфоном за допомогою рухів очей, пише ТСН.

Дослідники вже досягли точності в 1 см при визначенні програмою напрямку погляду людини. Науковці обіцяють, що якість і точність системи буде поліпшуватися в міру надходження великої кількості даних. Для цього створено спеціальний мобільний додаток, який збирає інформацію про те, як люди дивляться на свої телефони при різному освітленні, у приміщенні та на вулиці тощо. В першу чергу управління поглядом буде запропоновано для використання мультимедійних файлів. За задумом фахівців, за допомогою інноваційної системи зручно перемотувати і ставити на паузу відео, перемикати музичні треки і переглядати фотографії.

Читайте також:  facebook дозволив створювати пости на 45 мовах водночас

Раніше схожі розробки здійснювали компанія Samsung та проект Eye Tribe. Однак вони не досягли успіху через значні похибки та складності в роботі, а також слабке зацікавлення подібними технологіями на ринку. Також канадська компанія InteraXon розробила диво-обруч для голови, завдяки якому люди зможуть управляти смартфоном силою думки.

Джерело.

You cannot copy content of this page