fbpx
Політика
У Президента відреагували на заяву Анджея Дуди щодо українців

Президент України Петро Порошенко запропонував Анджею Дуді провести надзвичайне засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі, щоб вирішити всі розбіжності між країнами.

7 листопада президент Польщі Анджей Дуда закликав главу України Петра Порошенка не призначати на посади чиновників з антипольськими поглядами, пише 24 канал.

Першим зреагувало МЗС України, яке зазначило, що держава не має наміру політизувати історичне минуле українсько-польських відносин і дотримуватиметься конструктивної позиції.

Прес-секретар українського президента Святослав Цеголко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що різкі заяви з боку польської влади на адресу України викликають серйозне занепокоєння у Києва.

Читайте також: Президент Польщі Анджей Дуда виступив з різкою заявою на адресу України

“Задля зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща, та щоб уникнути подальшу ескалацію напруги, усвідомлюючи необхідність вирішення будь-яких проблемних питань у двосторонніх відносинах виключно у цивілізований європейський спосіб, Президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Польщі”, – йдеться у повідомленні.

Він наголосив, що Україна є стратегічним партнером Польщі, тож країни повинні працювати на поглиблення дружніх стосунків.