fbpx

У Москві пообіцяли не нападати на Польщу

Росія не будує планів нападу на Польщу. Про це в ефірі телеканалу Росія 24 заявив постійний представник Росії при НАТО Олександр Грушко, передає ТАСС.

“Нещодавно генсек НАТО відвідав Польщу, і в ході цих візитів з польської сторони робилися заяви, що тепер Росія знає, що атака на Польщу – це атака на НАТО, що є повним абсурдом, тому що вони обговорюють неіснуючу проблему. Немає планів ніякої атаки на Польщу “, – заявив Грушко.

Раніше сьогодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія ніколи не буде нападати на якусь країну Північноатлантичного альянсу, передають РІА Новини .

“У нас ніяких планів подібного роду не існує. Я думаю, що в НАТО про це прекрасно знають, але просто користуються приводом для того, щоб більше техніки і батальйонів розмістити як гарантію того, що США будуть як і раніше наглядати за всією цією галявиною” , – сказав глава російського МЗС.

Лавров підкреслив, що основною загрозою Москва вважає “подальше розширення НАТО на схід”.

“Наше ставлення до розширення НАТО і до розширення так званої партнерської програми НАТО з виносом військової інфраструктури до нашого кордону не змінилося (…). Ми розглядаємо в якості загрози не сам факт існування НАТО, а те, яким чином цей військовий альянс діє на практиці “, – повідомив глава зовнішньополітичного відомства.

Читайте також: У ПОЛЬЩІ СТАРТУЮТЬ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ НАТО

Джерело.

You cannot copy content of this page