fbpx

У Мінспорті різко відповіли борцю Беленюку за “зневажливі висловлювання”

У Міністерстві молоді та спорту України різко відреагували на інтерв’ю олімпійського віце-чемпіона Жана Беленюк, в якому він розкритикував уряд за недостатнє фінансування спортсменів. Міністр Ігор Жданов піддав критиці борця і вимагає від нього вибачень.

“Я не ображаюся на персональну критику Беленюка, переживу. Але я не розумію, як такі образливі оцінки своїй армії і своїй державі може давати людина, яка представляла збірну України на Олімпіаді і є військовослужбовцем Збройних сил України. Я категорично не згоден з цими висловлюваннями. Переконаний, що Жан повинен вибачитися за свої зневажливі висловлювання насамперед перед учасниками та ветеранами АТО”, – написав Жданов у Facebook.

Читайте також: “Одягнув вишиваночку і роби, що хочеш – вбивай, гвалтуй”: Беленюк жорстко висловився про патріотизм

Радник міністра Павло Булгак пішов ще далі. Крім різкої відповіді Беленюка, він детально розписав і опублікував довідки про доходи 25-річного борця, намагаючись довести, що держава більше, ніж добре дбає про своїх спортсменів.

“Знаєте, всьому є межа, зокрема людській жадібності. Скажіть, скільки ще наших грошей потрібно Жану Беленюку, щоб, нарешті, відчути себе “людиною, яка взяла від життя по максимуму у свої 25 років?” – написав Булгак у Facebook, додавши відповідні знімки.

За його словами, середній місячний дохід Беленюка за останні два роки становить 108,5 тисяч гривень. Крім того, Булгак стверджує, що держава повністю оплачує підготовку спортсменів, а на греко-римську боротьбу у 2016 році було виділено 19 млн грн. Щоправда, ці довідки Булгак не надав.

Читайте також: Шевченко відрахував п’ять футболістів зі збірної України

Джерело.

You cannot copy content of this page