Події
“Одягнув вишиваночку і роби, що хочеш – вбивай, гвалтуй”: Беленюк жорстко висловився про патріотизм

Відомий український борець Жан Беленюк не приховує своєї відрази до псевдопатріотизму. Віце-чемпіон Олімпіади-2016 жорстко висловився про тих, хто вважає себе патріотом, проте насправді таким не є.

“Зараз взагалі все на голому патріотизмі. Якщо ти проти влади – значить ти не патріот. Висловив іншу точку зору – не патріот. Ненавидиш кожного росіянина – о, патріот. Насправді – повний ідіотизм. Я по-іншому навіть назвати це не можу. Вишиванка та “Слава Україні” – ось наш патріотизм. Одягнув вишиваночку, крикнув “Слава Україні” й іди, що хочеш те й роби: вбивай, кради, гвалтуй, тепер все можна. Головне, щоб це було у вишиваночці й під правильним гаслом”, – сказав Жан в інтерв’ю виданню “Апостроф“.

25-річний спортсмен наглосив, що найчастіше люди не сприймають звичайних ідей, якщо вони не супроводжуються патріотичними гаслами.

“Якщо ти робиш нормальну справу і кажеш людям тверезі думки – ти ворог народу. Чим у такому випадку ми відрізняємося від радянської моделі, коли інакомислячу людину тут же вважали ворогом народу?”, – заявив борець.

Беленюк зазначив, що розчарований нинішнім урядом, від якого чекав більшого після Революції гідності.

“Чесно, я був прихильником усіх цих змін під час Майдану, я тоді вірив, що насправді все може змінитися. Тепер я, звичайно, дуже сильно в усьому цьому розчарувався. Через місяць-два після обрання нашого президента я зрозумів, що нічого не зміниться і ніхто навіть не збирається цього робити”, – резюмував спортсмен.

Читайте також: Сепаратистський скандал у столичному ВИШі: викладачі у соцмережах підтримують терористів (відео)

Джерело.

Related Post

facebook