fbpx
Політика
У Канаді хочуть прийняти у 2017 році майже півмільйона іммігрантів: деталі

Група фахівців закликає до різкого збільшення масштабів імміграції до Канади в 2017 році. Однак міністр імміграції Джон МакКаллум вважає, що такі цілі занадто амбітні, пише Наш Ванкувер.

Днями МакКаллум заявив, що він вивчив доповідь Консультативної ради з питань економічного зростання, яка передбачає 50-відсоткове збільшення показників імміграції – до 450 000 осіб в рік. Згідно з доповіддю, така кількість новачків має простимулювати економічне зростання країни.

Консультативна рада складається з 14 осіб, а очолює її Домінік Бартон з фірми McKinsey and Co. У четвер вони нададуть доповідь також міністру фінансів Канади Біллу Морно.

МакКаллум вважає, що мета, запропонована групою Бартона, дорога і може не знайти широку національну підтримку.

“Цифра, яку вони пропонують, величезна”, – сказав МакКаллум.

Раніше передбачалося, що в 2017 році Канада прийме від 300000 до 400000 іммігрантів. Зараз дискусії тривають, і вже наступного місяця уряд оголосить чіткі імміграційні цілі і точну кількість іммігрантів на 2017 рік.

Колега МакКаллума, міністр інновацій, науки і економічного розвитку Навдіп Байнс, повідомив ЗМІ, що він “тісно співпрацює” з групою Бартона і сприяє зростанню рівня імміграції. Але він не схвалює цілі, запропоновані в доповіді.

Байнс каже, що уряду необхідно донести і пояснити жителям Канади, чому потрібно збільшити кількість іммігрантів.

Залучення більш кваліфікованих працівників є частиною широкої програми уряду, яка включає інвестиції в дослідження, створення робочих місць і допомогу компаніям у розвитку. Головні завдання, які нині стоять перед компаніями в Канаді, – залучити й утримати кваліфікованих співробітників.

Канаді потрібні хороші фахівці. Просто збільшення кількості іммігрантів не вирішить проблеми економіки, якщо у «новачків» нема необхідних навичок, які сприятимуть підвищенню продуктивності.

Читайте також: Канада через брак робочої сили хоче збільшити кількість іммігрантів

Джерело.