fbpx
Політика
У Каліфорнії закликають до виходу зі складу США після перемоги Трампа

Після перемоги республіканця Дональда Трампа на виборах президента США, на західному узбережжі, зокрема в Каліфорнії, почали поширюватись заклики до виходу зі складу Сполучених Штатів.

Кілька інвесторів Кремнієвої долини вже заявили про готовність фінансувати кампанію за незалежність Каліфорнії, яка традиційно вважалась «оплотом демократів», пише The Guardian.

Зокрема, Шервин Пішевар, відомий венчурний інвестор, який вклав гроші в Uber, заявив про те, що готовий фінансувати кампанію. Інші визначні постаті Кремнієвої долини теж висловлюються на підтримку від’єднання: Дейв Морін – інвестор і засновник приватної соціальної мережі Path, і Марк Гемеон – колишній акціонер Google і засновник Design Inc.

У Twitter та інших соцмережах набирає популярність хештег #Calexit. Це заклик до проголошення незалежності Каліфорнії і виходу її зі складу США за аналогією з Brexit у Великобританії.

У мережі вже є сайт, присвяченій цьому руху – Yes California Independence, де проголошено про підготовку до проведення референдуму про незалежність навесні 2019 року.

Читайте також: Де і як живе Дональд Трамп. Розкіш вражає (фото)

Джерело.