fbpx

Це рекорд! Петиція за повторний референдум у Британії набрала більше 2 млн підписів

Петиція про проведення повторного референдуму про членство Великобританії у ЄС станом на 21:00 суботи, 25 червня, набрала вже понад 2 млн підписів.

Автор петиції Вільям Олівер Хілі наполягає, що явка при прийнятті історичного рішення не повинна бути нижче 75%, якщо розрив між переможцями і переможеними становить менше 20%, повідомляє Російська служба ВВС.

Петиція, підписатися під якою можуть лише громадяни Великобританії або люди, які постійно проживають в країні, з’явилася в п’ятницю вдень. За перші 12 годин її підписали 555 тисяч осіб. До обіду 25 червня під петицією, розміщеною на сайті парламенту країни, підписалося вже близько мільйона осіб.

Парламент зобов’язаний розглядати будь-яку петицію, яка набрала більше 100 тисяч підписів. Уряд Великобританії має в обов’язковому порядку відповідати на петиції, що набирають більше 10 тисяч підписів.

Читайте також: У Великобританії зібрали понад півмільйона підписів за новий референдум

2 мільйони британців таким чином висловили невдоволення підсумками референдуму про членство в ЄС, в якому майже 52% виборців висловилися за вихід з Євросоюзу. В абсолютних значеннях це рішення підтримало 16,8 млн виборців проти 15,7 млн осіб, що бажають залишитися в ЄС. Явка склала 72%

Зазначається, що ця петиція має найбільшу кількість підписів за всю історію електронних петицій в Британії. До цього найбільше голосів набрала петиція “Дайте вакцини проти менінгіту B для всіх дітей, а не тільки новонароджених”. Вона набрала 823 тисячі підписів.

Як повідомлялося раніше, 23 червня більшість британців проголосували за вихід з ЄС.

У Німеччині назвали цей день сумним для Європи.

Пізніше Євросоюз закликав Великобританію якомога швидше вийти зі складу організації.

Джерело.

You cannot copy content of this page