fbpx
Політика
Трамп: США не знають, хто контролює ДНР і ЛНР

Американський президент поскаржився на брак точних даних про події на Донбасі. Президент США Дональд Трамп заявив, що про те, що відбувається на Донбасі, є занадто мало інформації, в реальній ситуації йому ще слід розібратися.

“Ми не знаємо достовірно про те, що там відбувається”, – сказав він в понеділок, 6 лютого, в інтерв’ю телеканалу Fox News.

Трамп негативно відповів на питання ведучого, чи не ображений він тим, що ситуація на сході України загострилася після його телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.

При цьому у відповідь на слова ведучого про те, що ситуація на Донбасі загострилася через “насильство з боку проросійських сил”, американський президент заявив, що в США не знають точно, контролюються Росією сепаратисти чи ні, але обіцяв, що дізнаються.

“Ми не знаємо, чи контролюються вони”, – заявив Трамп, висловивши думку, що сили ДНР і ЛНР можуть бути і “непідконтрольними”. “Таке теж трапляється, ми це з’ясуємо”, – наголосив президент США.

Нагадаємо, 5 лютого Петро Порошенко провів телефонну розмову з Дональдом Трампом, в ході якої сторони обговорили низку питань щодо ситуації на Донбасі, в тому числі необхідність припинення вогню.

Читайте також: Тимошенко заперечує зустріч з Трампом біля туалету (відео)

Джерело.