fbpx
Політика
Трамп може підписати «абсолютно новий» указ про посилення імміграційної політики

Президент США Дональд Трамп напередодні заявив, що розглядає можливість підписання «абсолютно нового» указу, який стосується жорсткості імміграційної політики. Про це глава держави повідомив журналістам на борту президентського літака по дорозі до Флориди.

«У нас є різні варіанти, включаючи підписання абсолютно нового указу, – сказав він. – Нам потрібно діяти швидко з метою безпеки. Так що буде добре, якщо ми вчинимо так ».

Після цього Трамп пояснив, які зміни можуть бути внесені в оновлений документ, пише ТАСС.

«Нові заходи безпеки. У нас (будуть) дуже і дуже серйозні перевірки, я б навіть назвав їх екстремальними. У нашій країні будуть тільки ті люди, які прибувають з добрими намірами », – пояснив він.

У той же час Трамп зазначив, що хотів би, щоб новий документ «лише трохи» відрізнявся від початкового, і обіцяв почати діяти «в понеділок або вівторок». «Я здивую вас», – сказав господар Білого дому.

27 січня Дональд Трамп підписав указ про припинення на 120 днів програми розміщення в США біженців та введення заборони тривалістю 90 днів на допуск в США громадян Іраку, Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. 3 лютого федеральний суддя в Сіетлі Джеймс Робарт, який розглядає позов влади штатів Вашингтон і Міннесота проти імміграційного указу, ввів тимчасову заборону на його виконання. Виданий судовий припис діє на території всієї країни. На наступний день стало відомо, що мін’юст США направив повідомлення про намір оскаржити рішення Робарта в апеляційний суд дев’ятого округу в Сан-Франциско, в юрисдикцію якого входить розгляд справ в цілому в дев’яти штатах, включаючи Вашингтон і Каліфорнію.

У неділю вказаний суд не прийняв апеляцію до розгляду, заявивши, що вона носила формальний характер і не містила підстав для опротестування рішення. Мін’юсту було дано час до вечора понеділка, щоб представити конкретні заперечення по даній справі. Аргументи в письмовому вигляді були подані в строк, у вівторок вони були озвучені в суді.

Читайте також: Помер семиразовий володар премії “Греммі”

Джерело.